AK Parti – MHP teşkilatları Fırıncıoğlu için birlikte el kaldırdı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Kelimelerden çok fotoğrafların anlamlı olacağı dayanışma ve kaynaşma toplantısı için Belediye Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen iki partinin teşkilatları, Mart 2024 seçimleri öncesi birlik beraberlik görüntüsü verdi. Cumhur İttifakı adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ile birlikte el ele görüntü verip seçim kampanyasını başlattı. Yerel düzeyde ilk kez test edilecek seçim işbirliği için parti sözcüleri bakın ne mesajlar verdi…

BARTINSTAR/SİYASET

Cumhur İttifakı kapsamında MHP ile AK Parti teşkilatları, kaynaşma toplantısında bir araya geldi. Cumhur İttifakı adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya gelen kaynaşma toplantısına, iki parti teşkilatları tam kadro katıldı. Toplantıya katılamayan tek isim, eniştesi Muharrem Aslanoğlu’nun cenazesine katılan önceki dönem belediye başkanı Cemal Akın oldu.

İki parti sözcüleri, 31 Mart 2024 seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Bartın belediye başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun etrafında kenetleneceği, iki teşkilatın tek teşkilatmışçasına hareket edeceği, seçim sonuna kadar gece gündüz demeden çalışılması kararlaştırıldı. 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin izlenecek yol haritasının masaya yatırıldığı toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

bartinstar

İKİ PARTİNİN TEŞKİLATLARI, İL VE İLÇE YÖNETİMLERİ SALONDAYDI

Belediye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cumhur İttifakı’nın Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, 22.Dönem Milletvekili Asım Kulak, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kızılayoğlu, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Kadın Aile Çocuk Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Doç. Dr. Sevgi Ünal Karakuş ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti ve MHP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Taş, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Duran Iğıl ve parti kademlerinde görev alan eski yöneticiler katıldı.

bartinstar

ÖZÇELİK: SEN BEN DEMEYİ BIRAKACAĞIZ, ZAFER BARTIN’IN OLACAK

MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, yaptığı konuşmada “Geçmişte bazı söylemler olmuş olabilir. Hepsini bir kenara bırakalım. Bartın’ımız için çalışalım. Sürece Bartın’ımız için katkı sağlayalım. Zor bir seçime giriyoruz. Bu zor seçimde ben inanıyorum ki geçmiş dönemde Adalet ve Kalkınma Partisi’ne gönül vermiş dostlarımızın aynı heyecanıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı olan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun yanında olacağına ve destekleyeceklerine inancım sonsuz. Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş dostlarımızın da zaten samimiyetlerin şüphem yok. Bu heyecanı bizimle birlikte yaşayacaklar ve yaşatacaklar. Zafer Bartın’ın olacak, zafer Cumhur İttifakı’nın olacak. Sen ve ben demeyi bırakacağız. Biz diyeceğiz” dedi.

ARSLAN: KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK, KAZANAN BARTIN OLSUN

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Bartın’da zaferle çıkması için AK Parti teşkilatı olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Arslan, “Türkiye yüzyılı şehirleri için hazırız kararlıyız, biz hazırız, Bartın hazır! Bartın’da Cumhur İttifakının adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu. Öncelikle ben adaylığını kendisine, Bartın’ımıza her iki teşkilata da hayırlı olmasını diliyorum. Bütün paydaşlarımızla ittifak yapalım ki bu ses daha güçlü olsun. İnşallah hem Bartın kazansın hem de inşallah Türkiye’miz kazansın istiyorum. Tüm Bartınlı hemşerilerimize Cumhur İttifakımızın adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’na destek vermeye davet ediyorum. İnşallah kazanan Bartın olur.  Kaybedecek zamanımız yok. Memleket iş bekler, hizmet bekler. Devam eden işlerin bitirilmesi, yeni projelerimizin başlaması için kolları sıvadık. Haydi Bismillah.”

ALDATMAZ: İTTİFAK ADAYIMIZ İÇİN EN ÇOK BİZ ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Milletvekilliği görev süresi boyunca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’na destek sözü verdi. Aldatmaz şöyle konuştu: “Seçim sandıktan önce sahada kazanılır. Sahada kazanmanın yolu ise seçimi önce gönüllerde kazanmaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi en iyi seçim çalışması halkın içinde olmak, milletle beraber olmaktır. Belediyelerde ve hükümetlerimizde hep bu şekilde çalıştık. Ülkemizi bugünkü seviyesine bu şekilde getirdik. Kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımızla iletişim kurduk. Çarşıda, pazarda, sokakta insanımızla istişare ettik, kucaklaştık. 31 Mart’ta Türkiye Yüzyılının ilk mahalli idareler seçimlerinde de belediyeleri yönetme sorumluluğunu yine bu şekilde üstleneceğiz. Bunun için teşkilatlarımıza önemli görevler düşüyor. Cumhur ittifakının paydaları olarak; 31 Mart’ta yerel seçimleri kazanmak için hep birlikte çaba sarf edeceğiz. En çok biz çalışacağız. En fazla biz emek vereceğiz. Milletimizle en yakın ve samimi ilişkiyi biz kuracağız. Kibiri böbürlenmeyi yanımıza hiçbir zaman yaklaştırmayacağız. Mevlâna’nın ifadesiyle toprak gibi olacağız tevazuda buluşacak milletimizin, hemşerilerimizin gönlünü fetih edeceğiz.  Bugünden itibaren Cumhur İttifakımızın adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ile belediye meclis üyesi adaylarımız, teşkilat mensuplarımız ile birlikte kapı kapı dolaşıp çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. 31 Mart seçimlerinde Bartın’daki tüm Belediyelerde Cumhur İttifakı çatısı altında başarıya ulaşacağımıza yürekten inanıyorum.”

FIRINCIOĞLU: GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ, 31 MART’TA BİZİ ZAFERE TAŞIYACAK

Son olarak konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, azim, şevk ve samimiyetle çalışacaklarını belirterek, iki teşkilatın tek teşkilatmışçasına hareket edeceği ifade etti. Başkan Fırıncıoğlu, konuşmasında “Cumhur İttifakı gizli hesaplar olmadan devletimizin bekası için kurulan bir ittifaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin gösterdiği yolda Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini inşallah hep birlikte Bartın’da 31 Mart akşamı zafere taşıyacağız. Hem AK Parti’nin hem de üç hilalin adayıyım. Hep birlikte yaşadığımız bu şehirde, sorunlarınıza çözüm bulmak ve geleceği birlikte şekillendirmek için önemli bir yola çıkıyoruz. Hep birlikte yeni hikayeler yazacağız. Bunu birlikte başaracağız. Değişim ve gelişim için çıktığımız bu yolda Allah’ın takdiri ve sizlerin desteğiyle başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Göreve geldiğim 22 Mart 2023 tarihinden buyana yaptığım çalışmalarla vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimsedik. Az zamanda çok işler yaptık. Teveccüh göstermeniz durumunda aynı anlayışla vizyon projeleri şehrimiz için el birliğiyle hayata geçireceğiz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK Parti – MHP teşkilatları Fırıncıoğlu için birlikte el kaldırdı
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir