Atatürkçü Düşünce Derneği’nde 9 yıl sonra nöbet değişimi! İşte yeni yönetim

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Karaköy’deki 140. Yıl Parkı’nda yapılan Atatürkçü Düşünce Derneği kongresinde 9 yıl sonra görev değişimi yaşandı. Eğitimci Erdem Ekmekçi derneğin yeni başkanı seçildi.

BARTINSTAR/YAŞAM

Yavuz Alpay’ın 3 dönemdir başkanlığını yaptığı ADD Bartın Şubesi kongresine katılım, önceki kongrelere oranla yüksek oldu. Kongrenin şehir merkezinden uzak bir yerde yapılması eleştiri konusu oldu. 77 üyenin oy kullandığı kongrede en yüksek oyu 57 ile başkan adayı Erdem Ekmekçi aldı. Hakan Ceylan ve Fahri Özcan da 55’şer oyla yönetime girdi. 7 kişilik yönetime giren diğer isimler 53 oyla Çiğdem Çakır Polat, 51 oyla Fikret Yılmaz, 49 oyla Kemal Olgun ve 43 oyla Sercan Saraç oldu.

bartinstar

Yedek üyeler şu isimlerde oluştu: “Gülay Çil, Senra Tüfekçi, Yavuz Alpay, Uysal Darçın, Hüseyin Palabıyık, Osman Kalafat, Hikmet Karaman. Yeni yönetim, ilk toplantısında Erdem Ekmekçi’nin başkanlığını onayarak görev bölüşümü yapacak.


ADD Kongresine CHP İl Başkanı Selim Karakaş ile Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak, Memleket Partisi Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, Bakkallar Odası Başkanı Barış Özkan da katıldı.

bartinstar
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Atatürkçü Düşünce Derneği’nde 9 yıl sonra nöbet değişimi! İşte yeni yönetim
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir