Aysu Bankoğlu, Bartın’daki nüfus hareketliliği ve seçim güvenliğini görüştü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, il emniyet müdürü ve garnizon komutanlığını ziyaret etti. Bankoğlu, deprem sonrası Bartın’daki nüfus hareketliliği ve sandık güvenliğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

BARTINSTAR/SİYASET

Bartın Milletvekili ve CHP Parti Meclisi (PM) üyesi Aysu Bankoğlu, 6 Şubat’tan bu yana deprem bölgesindeki temaslarını noktalayarak Bartın’a döndü. Millet İttifakı partilerin il merkezlerini ziyaret eden Bankoğlu, Bartın İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz ve Jandarma Komutanı Albay Ersin Aslan ve Garnizon Komutanı Dz. Kd. Albay Erkan Şahin’i  ziyaret etti. Bankoğlu, ziyaretleri sonrası basına yaptığı açıklamada, deprem bölgesindeki temaslarına ilişkin bilgiler verdi, ardından şu açıklamayı yaptı:

SEÇİMLER VE BARTINDAKİ OY KULLANIMINA İLİŞKİN GÖRÜŞTÜK

“Deprem sonrası ortaya çıkan sıkıntılar, çözüm bekleyen konular her ili ve tüm yurttaşları ilgilendiriliyor. 11 ilin yaşadığı ve içinde bulunduğu bu felaketin ardından ülkemizde tüm illerin göç aldığı düşünülüyor. Bartın’da da iki binden fazla depremzede yurttaşımız var. Bu nedenle ilk olarak Bartın İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz ve Jandarma Komutanı Albay Ersin Aslan’ı ziyaret ederek kentimizdeki çalışmaları hakkında bilgi aldım. Bartın’da ziyaret ettiğim ve edemediğim depremzedelerle ilgili bilgi aldım. Yaklaşan seçim ve buna ilişkin olarak kentimizdeki oy kullanımına ilişkin bilgi alışverişinde bulunduk. Bilindiği gibi Bartın’daki sandıkların çoğu il merkezi dışında ve bu sandıkların güvenliği jandarmanın kontrolü altındadır. Bu konudaki vazifelerini, her zamanki gibi huzur ve güveni tesis ederek yerine getireceklerine güvenimiz sonsuz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorluklar da tüm zorluklar gibi ancak şeffaflık ve ortak akıl ile çözülebilir. Her zaman ve daima zararın ve yanlışın neresinden dönülse kârdır. Motivasyonumuz bu olmalıdır. Birleşe birleşe kazanacağız.”


Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Emniyet Müdürü Şekir Engin Korkmaz, CHP İl Başkanı Selim Karakaş.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aysu Bankoğlu, Bartın’daki nüfus hareketliliği ve seçim güvenliğini görüştü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir