Bartın 5 yıl daha Cemal Akın’a emanet

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Belediye Başkanlığı için günlerdir süren süreç sonuçlandı. YSK, AK Parti’nin tüm oyların yeniden sayılmasına ilişkin itirazını reddetti. Böylelikle Başkan Akın’ın 3. dönemi tescillenmiş oldu.

Yüksek Seçim Kurulu’nun kararını ilk olarak MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik duyurdu. Ardından Cemal Akın, İlçe Seçim Kurulu önünde yaptığı açıklamada kararın tüm Bartınlılar için hayırlı olmasını diledi. Akın “Halkımız bize bir 5 yıl için daha yetki verdi. Ben her kesimle barışık bir insanım. ‘Milletimizin dediği başımızın üzerine’ dedik. Onlar da bizi tekrar bu göreve getirdiler. Hizmete devam edeceğiz, daha yapacak çok işimiz var. Seçilen tüm Belediye Meclis üyelerimiz bizim yani Bartın’ın Meclis üyeleri. Uyum içerisinde çalışacağımızı umut ediyorum. Nihayetinde yapılacak her şey Bartın’a yapılacaktır. Yapılmaz denildiğinde de Bartın’a yapılmayacaktır” ifadelerini kullandı.

VEKİLLER, BELEDİYE MECLİSİ, İL GENEL MECLİSİ İLE BERABER…

Destek veren herkese teşekkür eden Cemal Akın, şöyle konuştu: “Hizmet bekliyorlar bizden. Artık o süreç bitmiştir. O süreci artık geride bırakalım. Ne olmuştu, ne olacaktı ile artık uğraşmanın anlamı yok. Takılıp kalmamak lazım. Seçilmiş olan herkese halkımız ne için görev veriyor, hizmet yapsın diye. Gerçekten bu iş göründüğü kadar kolay bir iş değildir. Bu yükü sırtımızdan alıyorsunuz ve bunun devam ettirilmesi gerekiyor. Ve bunun birlik beraberlik içerisinde olması gerekiyor. Ben bu noktada, vekillerle beraber, belediye meclisi ve il genel meclisindeki arkadaşlarımız, halkımız ve teşkilatlarımızla beraber hizmete devam edeceğimiz kanaatindeyim.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın 5 yıl daha Cemal Akın’a emanet

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir