Bartın ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk bir kez daha aday

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Amatör Spor Kulüpler Federasyonu’nun 7 dönemdir başkanlığını yapan 72 yaşındaki Turgut Altınçubuk, “Daha yapmam gereken işler var” diyerek bir kez daha adaylık açıkladı.

74MEDYA/SPOR

Bir internet sitesine yaptığı açıklamada, 8 Ağustos Cumartesi günü Belediye Cep Sineması’nda Genel Kurulun toplanacağını duyuran Turgut Altunçubuk, 20 yıldır Bartın Gençlik Spor Kulübü’nün başkanlığını yürütüyor. Aynı zamanda 3 dönemdir Okulak Mahallesi muhtarı olarak da görev yapan Altınçubuk, Bartın ASKF’nin 4’üncü başkanı olarak göreve geldiğinde takvim yaprakları 2001’i gösteriyordu.

KIRILMASI GÜÇ REKOR: REKOR 7 DÖNEMDİR ARALIKSIZ BAŞKAN

Geçen 19 yıllık süreçte aralıksız 7 dönemdir başkanlık yaparak kırılması güç bir rekora imza atan Turgut Başkan, 3 yıl daha göreve talip olduğunu duyurdu. 25 spor kulübünden 90 üyenin oy kullanacağı genel kurulda Altınçubuk’un doğal bir üstünlüğü bulunuyor. Resmi kayıtlarda olmasa bile kendine yakın isimler üzerine kurulan 7 spor kulübünü yönettiği söyleniyor.

Bartın Gençlik ve U13’te faaliyet gösteren Kemer Gücü dışındaki 5 kulübün hiçbir sportif faaliyeti bulunmuyor. Ancak genel kurula 3 delege gönderiyor. Her kulübün 3 delegeye ile temsil edildiği genel kurulda, 9 da doğal delege oy kullanabiliyor.

Görev yaptığı süre içinde federasyona kayıtlı kulüp sayısını 25’e yükselttiklerini söyleyen Turgut Altınçubuk, “Ben göreve geldiğimde ASKF’nin oturacak sandalyesi yoktu” dedi, döneminde tesisleşme başarısına dikkat çekti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk bir kez daha aday

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir