Bartın Bakkallar Odası Başkanı Barış Özkan: Şehir ekonomisi alt üst edecek karar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Üniversitesi uzaktan eğitim kararı tartışılıyor. 17 bin 721 öğrenci Bartın’a gelmeyecek. Kantinciler, öğrenci servisleri, bakkallar, kırtasiyeciler karara çok üzüldü. Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan da “Şehrimizin ekonomisi alt üst olacak” dedi.

74MEDYA/EKONOMİ

Sosyal medya hesabından kararla ilgili bir açıklama yapan Barış Özkan “Açık olmasına rağmen iş yapamayan gıda ve eğlence sektörü, pandemi döneminde iflasın eşiğine geldi” dedi. Özkan şu görüşleri paylaştı:

“Hepimizin beklentisi sağlıklı bir ortamda okulların ve üniversitenin açılarak bozulan işleri bir nebze de toplamak ve toparlanmak üniversitemizin almış olduğu bu karar şehrimiz ekonomisini alt üst edecek bir karardır…

ÖĞRENCİ ENDÜSTRİSİNE BAĞLI ŞEHİR ESNAFI BU SÜRECİ ATLATAMAZ

Şehrimize her gelen öğrenci bizlerin kardeşi ve evlatlarıdır Bartın onların şehri ve evidir. Hepimizin sağlığı ve öğrencilerin sağlığı her şeyden önce gelir ama öğrenci endüstrisine bağlı olan bir şehrin esnafı bu süreci atlatamaz…

Rabbim hepimizin bu zor süreçte yanımızda olsun… Gün birlik olma zamanı. Gün yerel esnafa sahip çıkma zamanı. Gün Bartınımıza sahip çıkma zamanı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın Bakkallar Odası Başkanı Barış Özkan: Şehir ekonomisi alt üst edecek karar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir