Bartın Belediyesi için 6’ncı aday da açıklandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Cumhur İttifakı, CHP, İYİ Parti, Gelecek Partisi, Yeniden Refah derken bir parti daha Bartın belediye başkan adayını açıkladı. Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi, 24 yaşındaki il başkanı Yusuf Aksoy’u aday gösterdi.

BARTINSTAR/SİYASET

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi öncesi partilerin aday belirleme çalışmaları sürüyor. Seçime artık 2 aydan az bir süre var. Ancak şehir seçim havasına hala girmedi. Ana akım partiler, daha çok mahalle ve ev ziyaretleri ile seçmene ulaşıyor. Sahadan genellikle cılız fotoğraflar geliyor.

Saadet Partisi, DEM Parti, DEVA gibi partiler, Bartın il belediye başkanlığı için suskunluğunu korurken, adayını son açıklayan parti Zafer Partisi oldu. 23 yaşındayken Zafer Partisi il başkanı olarak seçilen, Türkiye’nin en genç il başkanı olarak dikkat çeken Yusuf Aksoy, partisinin adayı oldu.

bartinstar

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Yusuf Aksoy, “Değerli Bartınlılar Türkiye’nin en genç il başkanı olarak çıktığım bu yolda bugün karşınıza Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı olarak geliyorum” açıklaması ile adaylığını ilan etti.

Aksoy, yaptığı açıklamada “Yolumuz uzun, yolumuz dikenli fakat bizler zaferden değil seferden sorumlu olduğumuzun bilinciyle son güne kadar ilk gün ki inanç ve heyecanla mücadelemizi vereceğiz. Bartın’a ve Bartınlılara hizmet edebilmenin gayesini kendimize yol haritası, dürüstlüğümüzü ve duruşumuzu da bu yolu aydınlatacak meşalemiz sayarak 31 Mart akşamını aydınlatmak için ikna edilmişlerle değil inanmışlarla yola çıkıyoruz. Bartın genç ve dinamik insanlara ihtiyaç duymaktadır” mesajı verdi.

bartinstar

Bartın Belediyesi için adaylığını açıklayan isimler şöyle:

Cumhur İttifakı: Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu
Cumhuriyet Halk Partisi: Muhammet Rıza Yalçınkaya
İYİ Parti: Atınç Günal
Gelecek Partisi: Yasemin Dora Kurtkaya
Yeniden Refah Partisi: Faruk Tutkun
Zafer Partisi: Yusuf Aksoy

2
mutlu
Mutlu
4
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın Belediyesi için 6’ncı aday da açıklandı
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir