Bartın, DEVA’nın adayını Ali Babacan’ın mesajıyla öğrendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Bartın’da Zafer Bulur’u aday gösterdiği ortaya çıktı. Bartın, DEVA adayını Ali Babacan’dan gelen telefon mesajı ile öğrendi.

BARTINSTAR/SİYASET

31 Mart 2024 seçimlerinde Ali Babacan’ın genel başkanı olduğu Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Bartın belediye başkan adayı da belli oldu. Binlerce Bartınlı’nın telefonuna Ali Babacan’dan gelen mesajda “Değerli hemşehrilerim, DEVA Partisi belediye başkan adayı Zafer Bulur’a desteğinizi bekliyorum” dendi.

Peki Zafer Bulur kimdir. BartınStar merak etti, onu da buldu.

DEVA ADAYI ZAFER BULUR KİMDİR:

04.09.1992 tarihinde Samsun’un Ayvacık ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Ayvacık’ta tamamladı. Eylül 2010 yılında Bartın Üniversitesi işletme bölümü okumak için Bartın’a geldi. Mevzun olduğu 2014 yılının ağustos ayında Bartın Üniversitesinde İşletme Ana Bilim Dalı pazarlama dalından tezli yüksek lisans yapmaya hak kazandı.

Aralık 2017 yılında yüksek lisansını bitirdi. 02.05.2018 tarihinde askerlik görevine başlayıp, 02.11.2018’de tamamladı. 2019 yılında iş hayatına başlamak üzere tekrar Bartın’a geldi. Üniversiteye başladığı 2010 Eylül ayından bugüne kadar Bartın’da 13 yılı aşkın yaşadı.

Yüksek lisans döneminde Bartın Üniversitesi’nin düzenlediği Bartın’ın engelli haritasını oluşma projesi kapsamında Bartın’ın tüm ilçe, belde ve birçok köyüne giderek toplumun yardıma ve hizmete en muhtaç kişileri ile hem konuşma hem de Bartın’ı coğrafi olarak tanıma fırsatı buldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın, DEVA’nın adayını Ali Babacan’ın mesajıyla öğrendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir