Bartın Emniyet Müdürü değişti!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayınlanan kararname ile 52 ilin emniyet müdürü değişti. Bartın Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz’ın yerine Ardahan Emniyet Müdürü Ünsal Hayal atandı.

BARTINSTAR/ANKARA

Bartın’da uzun gideceği konuşulan Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, kararname ile Emniyet Genel Müdürlüğü emrine verildi. Korkmaz, iki yıldır Bartın Emniyet Müdürü olarak görev yapıyordu. 1’inci Sınıf Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, Korkmaz’ın yerine Bartın Emniyet Müdürü olarak atandı. Ardahan Emniyet Müdürü olarak görev yapan Ünsal Hayal’ın kısa süre sonra Bartın’a gelmesi bekleniyor.

BARTIN EMNİYET MÜDÜRÜ ÜNSAL HAYAL KİMDİR?

1971 yılında İzmir’in Menemen ilçesinde doğan Ünsal Hayal, ilk ve ortaokul tahsilini Menemen’de tamamladıktan sonra 1985 yılında İzmir Polis Kolejinde eğitim görmeye başladı. 1993 yılında Komiser Yardımcısı olarak Polis Akademisinden mezun oldu. İlk atama yeri olan Amasya’dan Özel Harekat kursuna katıldı, daha sonra sırasıyla Şırnak, İzmir, Muş ve tekrar İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde çalıştı. 03/07/2018 tarihinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi ederek Polis Başmüfettişi olarak atandı. Balıkesir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü olarak görev yaptı.

20/09/2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2019/320 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Ardahan İl Emniyet Müdürü olarak atandı. 4 yıllık görev süresi ardından 01/082023 kararnamesi ile Bartın Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. Ünsal Hayal, evli ve 2 çocuk babası.

Bartın ile birlikte Karabük ve Zonguldak’ın emniyet müdürleri de değişti.

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne; Artvin İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen atandı.

Karabük Emniyet Müdürlüğü’ne ise Polis Başmüfettişi Mehmet Ali Hasan Köse atandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın Emniyet Müdürü değişti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir