Bartın il müdürü görevden alındı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 yıldır SGK Bartın İl Müdürü olarak görev yapan Ekrem Öztekneci görevden alındı. Yaptığı açıklamada “Performans kriterlerinde ilimizi ilk sıralara çıkardık” diyen Öztekneci, bundan böyle Araştırmacı olarak mesaisine devam edecek.

BARTINSTAR/GÜNDEM

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ekrem Öztekneci, görev yaptığı dönem içinde başarılı çalışmalara imza attıklarını anlattı. Bartın kamuoyuna saygıyla duyurulur” diye söze başlayan Öztekneci, şu ifadeleri kullandı:

“En son 5 yılı aşkın il müdürü olarak daha öncesinde 1997 yılından itibaren il müdürü, müdür yardımcısı ve şef olarak görev yaptığım Bartın SGK il müdürlüğünde araştırmacı olarak görev yapacağım. Bütün Bartın nüfusuna doğumdan ölümüne kadar hitap eden ve olmazsa olmazımız olan sosyal güvenlikte hizmet yarışını bir bayrak yarışı olarak kabul ederek vatandaşımıza hizmeti daha ilerilere getirmek için bütün mesai arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Vatandaş odaklı hizmet anlayışını kurumumuza yerleştirdik. Aksi davrananlara izin vermedik. Bartın’a yakışır bir hizmet binası kazandırmanın ve çalışmanın hazzını birlikte yaşadık. Performans kriterlerinde ilimizi ilk sıralara çıkardık. Dilekçelere cevap verme, aylık bağlama, istirahat ödeme süreleri gibi birçok hizmet kalemini başarılı bir şekilde uygulayarak en seri ve doğru bir hizmeti siz değerli hemşehrilerimize sunduk. Bartınımızın güzide basını ve STK ile birlikte iyi çalışmalar sergiledik. Sigortalı ve işverenlerimize kaliteli ve rehberliği öne alan bir hizmet sunduk. Bu hizmet yarışı, bundan sonra daha ilerilere getirecek başka bir arkadaşımızla devam edecektir.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın il müdürü görevden alındı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir