Bartın-Ulus-Kumluca arasında yasakla ilgili beklenen karar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın İl Hıfzıssıhha Meclisi’nin Ulus merkez, beldeleri ve köyleri ile Bartın il merkezi arasına getirdiği ulaşım sınırlaması, bu akşam saat 22:00 itibarı ile kaldırıldı. Sınırlama kararı 21 gün sürdü.

74MEDYA/SAĞLIK/YAŞAM

Bartın’da son günlerde peş peşe yaşanan olumlu gelişmelere bu akşam bir yenisi daha eklendi. Hıfzıssıhha Meclisi’nin Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında bu akşam yaptığı olağanüstü toplantı ardından şu açıklama yapıldı:

POZİTİF VAKALARDA ARTIŞ YOK

‘İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisimizin 07.04.2020 tarih ve 17 nolu kararının 1. ve 2. maddelerine istinaden Ulus ilçe merkezi, beldeleri ve köyleri ile Bartın il merkezi, beldeleri ve köyleri arasındaki her türlü kara yolu ulaşımının (Bartın – Karabük şehirlerarası transit yolu hariç) ve her türlü toplu taşıma seferlerinin ikinci bir karara kadar sınırlandırılmasına karar verilmişti.

Yapılan değerlendirme sonucunda Ulus İlçesinde Covid-19 pozitif vaka sayısında artış görülmediğinden, Ulus ilçe geneli için alınmış kara yolu ulaşımı ve her türlü toplu taşıma seferlerindeki sınırlandırma kararının 28.04.2020 tarih ve saat 22:00’dan itibaren geçerli olmak üzere kaldırılmasına karar verilmiştir.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın-Ulus-Kumluca arasında yasakla ilgili beklenen karar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir