Bartınspor bitti demeden bitmez

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk devreyi hedeflerinden uzak bir puan farkıyla tamamlayan Bartınspor’da teknik ekibi görevinden alan Bartınspor Başkanı Lütfi Bayrak, “Takımımıza 4-5 takviye yaparak ikinci yarıya sağlam bir başlangıç yapmak istiyoruz. 10 puan kapanmaz fark değil” dedi.

Şanssız kaybedilen puanlar, sakatlıklar, kimi yanlışlıklar… İlk devreyi 21 puanla 7. sırada tamamlayan Bartınspor, ikinci devre ne yapacak, nasıl bir yol haritası izleyecek. İşte herkesin merak ettiği bu soruyu Bartınspor Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak’a sorduk, iddialı yanıtlar aldık.

İlk hedefini, mevcut kadroyu koruyarak, üstüne 4-5 futbolcu transfer edeceklerini anlatan Bayrak, ikinci yarıya sağlam bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Bayrak, BAL gibi liglerde 10 puanın kapanmayacak bir fark olmadığını söyledi. Sezon başındaki iddialarından ve hedeflerinden asla vazgeçmediklerini anlatan Bayrak, ligin zirvesinde yer alan diğer takımların daha büyük sorunlar yaşadığına dikkat çekti.

Lütfi Bayrak, geçmişte yapılan hatalara takılıp kalmak yerine yeni bir sinerjiyle hedefe yürümek için takıma katkı verecek herkesi kazanmak istediklerini dile getirdi.

Yeni, sağlam ve iddialı bir başlangıç için yeniden yapılanma içinde olduklarını söyleyen Lütfi Bayrak, bu çalışmanın sportif direktör Orhan Ak hamlesiyle başladığını, teknik direktör içinse birkaç önemli isimle görüşmelerinin sürdüğünü ifade etti.

“Hiçbir şey için acele etmiyoruz. Önemli olan en doğru isimle yola devam etmek. Pek çok öneri geliyor, konuşacağız, tartışacağız. Hedeflerimize uygun en doğru ismi takımın başına getirerek yolumuza devam edeceğiz” mesajı veren Lütfi Bayrak, bu başlangıçta Bartınspor’a gönül vermiş herkesin sorumlulukları paylaşarak rol almasını istedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor bitti demeden bitmez

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir