BARTINSPOR İÇİN GELİYORLAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dedik ki “Gün bugün, ey bu şehrin gerçek sahipleri neredesiniz…”

Çok şükür, çağrımız havada kalmadı. En kararlı duruşuyla ses verdi;

-Bartınspor sahipsiz değildir. Buradayız…

Bartınspor kongresine bir hafta kala yaptığımız çağrı, en güçlü şekilde karşılık buldu. Nereden mi biliyorum; yarın siz de öğreneceksiniz.

Ben yapılacak açıklama öncesi kimseyi deklare etmek istemiyorum, çünkü söz verdim. Lakin nasıl bir hazırlık olduğunu, bu armaya gönül verenleri heyecanlandıracak çalışmaların yapıldığını duyurmak istiyorum.

Yarın hepiniz öğreneceksiniz. Tanıyorsunuz, seviyorsunuz…

Değil ellerini… Gövdelerini taşın altına koymaya hazırlar.

Şimdiye kadar yapılmış en iyi kadroyu kurmak için çalışıyorlar. Futbolun içinden gelen, “orta sıralara oynayıp durumu kurtarayım” anlayışıyla değil, iddiasını son haftalara bırakmadan ortaya koyacak bir takımı oluşturmak için geliyorlar.

Başkanıyla, yönetimiyle, teknik ekibiyle, taraftarıyla, duruşuyla “Varız” demek, umutları yeşertmek için geliyorlar.

Boğaz’daki tesislerinden çıkmayan Bartınspor’u Amasra’yla, Ulus’la, Kozcağız’la, Kumluca’yla, Kurucaşile’yle buluşturmak, kucaklaştırmak…

Bu şehrin kayıp yeteneklerini keşfetmek için geliyorlar.

FUTBOLCUYU YOUTUBE’DEN İZLEYİP ALMAYACAĞIZ

Ve neler mi diyorlar?

Bakın anlatayım…

-Bu şehirde yıllardır süren talihsiz sezonlar nedeniyle yılgınlık, güvensizlik var. Üzerimize örtülmüş ölü toprağını kaldırmak için geliyoruz.

-Diyorlar ki, geçen sezon ilk haftadan itibaren her maç sonrası para para para diye tutturanlardan müthiş bir bıkkınlık var. Biz taşın altına önce kendi elimizi koymak için geliyoruz.

-Kaybolan özgüveni yeniden tesis etmek, futbol takımı ile şehrin yeniden bütünleşmesini sağlamak için geliyoruz.

-Teknik ekibimiz belli. Bizimle profesyonel bir anlayışı paylaşan bir takımı ortaya çıkaracağız. Elini cebine atan bir yönetimle sezon başında önemli transferler yapacağız.

-Sıfırdan takım kurmak riskli. Geçen sezonki takımdan karakteriyle bu formayı hak eden 4-5 futbolcuyla yeniden anlaşacağız.

-Sezon başı ciddi transferlerimizle ilk haftadan itibaren iddiamızı sahaya yansıtacağız.

-Ben demeden, el birliği ile tam bir adalet anlayışı içinde, herkesin deneyimlerinden yararlanarak zaten olması gerektiği şekilde sadece Bartın için değil, grubumuzdaki tüm kulüplere örnek olacak bir anlayışı geliştirmek istiyoruz.

-Şampiyonluk için ince eleyip sık dokuyacağız. Youtube’den izleyip futbolcu almayacağız. Bilmediğimiz, izlemediğimiz hiçbir futbolcuyu transfer etmeyeceğiz.

ERKEN HAVAYA GİRMEDEN ŞOVA KAÇMADAN

30 kişilik güçlü bir yönetim oluşturmak için çalışmalar sürüyor. Fikir birliği içinde, ciddi, profesyonel bir yönetim oluşturmak için çabalıyorlar. Erken havaya girmeden, şova kaçmadan, birbirinden bağımsız ama tam bir bütünlük içinde hareket eden bir yönetim için çalışıyorlar.

Hocalar tecrübeli ve hazır… Şimdiden öncelik bu şehrin gençleri olmak üzere harıl harıl kırmızı siyah formaya katkı verebilecek yetenekleri takıma kazandırmak için Türkiye’nin her yerinde çalışıyorlar.

Heyecan verici mesajlar bunlar. Daha da önemli olan 74medya olarak kısa geçmişimize rağmen bu şehre katkı verebilecek çağrılarımızın karşılık bulması.

Bu şehrin evlatlarına çağrı yaptık, güçlü karşılık bulduk. Herkesin özlediği, beklediği…

Kendi öz kaynaklarını önemseyen, aynı zamanda antrenmanlarını Amasra’da, Kumluca, Kozcağız’da yapmayı planlayan…

Kibirden uzak, “ben olduğum için değil, arma kıymetli olduğu için” anlayışıyla hizmet etmeyi destur edinmiş isimlerin bu çağrıya karşılık vermesi daha da heyecan verici.

74medya olarak son sözümüz şudur: Bu şehre katkı verecek herkesin yanında olacağız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BARTINSPOR İÇİN GELİYORLAR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir