Bartınspor kongresinde çoğunluk sağlanamadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün yapılması planlanan Bartınspor Olağanüstü Kongresi, beklendiği gibi çoğunluk sağlanamadığı için yapılamadı. İkinci toplanma tarihi 18 Ocak cumartesi günü yine kulübün Boğaz tesislerinde yapılacak. Başkan Ahmet Bayrak, yönetimin yüzde 80’inin değişeceğini açıkladı.

74MEDYA/SPOR

Bartınspor Boğaz tesislerinde saat 14:00’te başlaması planlanan olağanüstü kongrede, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için durum tutanak altına alınarak bir hafta sonraya ertelendi. Erteleme kararının ardından görüştüğümüz Bartınspor Kulüp Başkanı Ahmet Bayrak, Mayıs 2018’deki kongre ardından yönetimde önemli değişiklikler yaşandığını belirterek daha sağlıklı bir yapılanma için yola yeni bir yönetimle devam etmek istediklerini söyledi.

Kongre öncesi mevcut yönetimde yüzde 80 oranında bir değişim öngördüklerini belirten Ahmet Bayrak, kulübe maddi manevi daha çok katkı verecek isimlerden oluşacak bir liste üzerinde çalıştıklarını anlattı. Önümüzdeki sezon mutlak şampiyonluk hedefleyen bir kadro kurmak istediklerini belirten Başkan Ahmet Bayrak, Mayıs’ta yapılacak olağan kongreye kadar bu planlamaları bitirmek istedikleri için olağanüstü kongre kararı aldıklarını ifade etti.

AİDATLARINI ÖDEYENLER OY KULLANABİLECEK

Kulübe kaynak yaratmak için biri Bartın diğeri de İstanbul’da olmak üzere iki ana sponsorla görüşme halinde olduklarını kaydeden Bayrak, “Dosyalarımızı hazırladık. Bu hafta içinde görüşmeler netleşir” bilgisini verdi. Kulübün 200 kongre üyesinin bulunduğunu söyleyen Bayrak, üyelik aidatlarını ödeyenlerin oy kullanma yeterliliğine sahip olduğunu, bu rakamın da 70-80 dolayında olduğunu açıkladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor kongresinde çoğunluk sağlanamadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir