Bartınspor’a hizmetten vazgeçmedim

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçildiği günden bu yana önemli icraatlarıyla Bartınspor’a önemli katkılar sunan Başkan Enes Eser’in “İstanbul’daki yoğun işleri nedeniyle görevi devredeceği” konuşuluyordu. 74medya; Enes Eser’e ulaştı, herkesin merak ettiği soruyu sordu…

“Taraftarımız müsterih olsun. Her şey planlandığı gibi gidiyor. Bu camiaya önemli transferler kazandırdık. Duruşumuzla farkındalık oluşturduk. Göreve seçildiğim ilk gün de söylemiştim, bu yönetimde herkes başkan… Bu bir bayrak yarışı. Daha iyi olması için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız, yapacağız da…

4-5 transfer daha yapılarak yeni sezonda bomba gibi bir Bartınspor izletmek istiyoruz. Kulübe zarar verecek hiçbir krizin içinde değiliz. Esas olan Bartınspor’dur. Onun iyiliği için görev değişikliği gerekirse yapılır. Bir iki güne her şey netleşir. Kırmızı-siyah armaya hizmet etmekten vazgeçmiş değiliz. Ömrümüz yettiğince bu kulübe katkı sunmak için çalışacağız.”

İşte bu kadar söyledi Enes Başkan… Başka soru kabul etmedi. Yoldaydı ve sesi yorgundu. Sözlerini temkinli seçti. Kısa konuştu ama cümleleri derin anlamlar yüklüydü. Neler oldu, neler konuşuldu? Detaylı konuşmak için sözleştik ve telefonu kapattık. Böylelikle yönetim içinde yaşananlara ilişkin ilk kez resmi bir ağızdan bilgi aldık.

SINIRLI GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ TARTIŞILIYOR

Enes Eser, belki de ilk kez futbolun içinden gelen bir başkan olarak kısa süre içinde önemli mesafe aldı. Kulübün önündeki kırmızı siyah bayraktan kurumsal nezakete kadar farkını hissettirdi. Edindiğimiz bilgilere göre Enes Başkan’dan sonra yönetim kurulu başkanlığı için konuşulan isim, Futbol Şube Sorumlusu Lütfü Bayrak. Ancak Enes Başkan’ın devam edip etmeyeceği henüz net değil.

BİR İKİ GÜNE HER ŞEY NETLEŞECEK

Yönetimde sınırlı bir görev değişikliği olursa, Enes Başkan’ın transfer çalışmalarında önemli oranda anlaşma sağladığı iki önemli ismin transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belirsizliğini koruyor. Eser’in yönetimde başka bir görev üstlenip üstlenmeyeceği de… Bu soruyu kendisine sormaya çalıştık ama yolda olduğu için net bir yanıt alamadık. Sadece “Bir iki güne netleşir” demekle yetindi.

Yönetim içinde yaşananlar bir yana kulüpte aksayan bir durum yok. Futbolcuların ilk taksitlerine ilişkin ödemeler sorunsuz yapıldı.

YAPILAN TRANSFERLER SES GETİRDİ

Enes Eser yönetimi, transfer komitesi ile birlikte önce Teknik Direktör Mesut Şeref Özşan’ı Bartın’a getirdi. Ardından hepsi de kulüplerinde şampiyonluk yaşamış Adıyamanspor’dan Gürcü futbolcu Luka Guguchia, Atakum Belediyespor’dan Muhammet Özdemir, Yozgatspor’dan Nizamettin Akgül, Denizli Kale’den Lütfü Berk Üren, Sökespor’dan kaleci Hakan Acar, yine Adıyaman’dan Emrah Akar’la sözleşme imzalandı. En uygun bütçeyle yapılan başarılı transferler, kulübün efsane başkanı Faruk Narin başta olmak üzere tüm spor kamuoyunun takdirini kazandı. Spor kamuoyu gelişmeleri yakından izliyor…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor’a hizmetten vazgeçmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir