Cemal Akın’dan teşekkür: 14 Mayıs’ta yaşanacak zaferin işareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Bartın milletvekili adayı Cemal Akın, Pazar günü Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenen miting ile ilgili, “Büyük ve güçlü destekleri için Bartın halkına teşekkür ederim. Alandaki coşku 14 Mayıs günü yaşanacak zaferin şölenine dönüştü” dedi.

BARTINSTAR/SEÇİM2023

MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, geçtiğimiz Pazar günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla gerçekleşen açık hava toplantısına büyük ilgi gösteren ve coşkularıyla Cumhuriyet Meydanı’nı şölen alanına çeviren Bartın halkına teşekkür etti. Cemal Akın, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Bartın’da gerçekleştirdiği ‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende’ temalı açık hava toplantısına geniş ve güçlü katılımlarıyla destek olan Bartın halkı bir kez daha bizleri onurlandırdı. Genel Başkanımızın alana teşrifleri öncesinde meydanı dolduran hemşehrilerimiz, Genel Başkanımızla birlikte bizleri büyük bir sevgi ile karşıladı. Alandaki coşku ile birlikte açık hava toplantımız Bartın’ımızda birliğin, kardeşliğin, dostluğun ve 14 Mayıs günü yaşanacak zaferin şölenine dönüştü. Alan ve çevresinde güvenlik için görev alan tüm emniyet mensuplarımıza, bu güzel güne katkı sunan tüm teşkilat mensuplarımıza ve bizleri böylesine güçlü bir şekilde destekleyip ilimizde tarihi bir güne imza atan tüm Bartın halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu duygularla Bartın için gecemizi gündüzümüze katacağımızın, hizmet yolculuğumuzda halkımızı da asla yalnız bırakmayacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

“GÜÇLÜ BARTIN” SÖYLEMİ SADECE BİR SLOGAN DEĞİL…

Bartın halkının sağduyusuna ve saygınlığına yakışır bir biçimde seçim atmosferini tüm siyasi parti temsilcileri ile dostane bir ortamda tamamlamayı arzu ettiklerini ve bu sorumlulukla seçim çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Akın, “Hizmet odaklı bu demokratik yarışta üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizdeki siyasi partilerin tüm temsilcileri ve gönül verenleri ile Bartın’ın ismine, tarihine ve kültürüne yakışır bir ortamda seçim atmosferinin sürdürülüp nihayetlendireceğine de gönülden inanıyoruz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemizin dirliğine, milletimizin birliğine, insanımızın huzur ve refahına hayırlı ve kalıcı sonuçlar getirmesini niyaz ediyoruz. Altını çizmek isteriz ki inandığımız ve kararlılıkla arkasında durduğumuz ‘Güçlü Bartın’ söylemi sadece bir slogan değil bizlerin Bartın’a ve Bartın halkına karşı görevimizin farkındalığıdır. Bu farkındalık, halkımızdan alacağımız yegâne güç ile yine halkımıza hizmet için adanacak günlerin habercisidir. Bartın için gayretle açacağımız ve insanlarımıza umut olacak kapıların anahtarıdır. Bu farkındalık Bartın halkına borcumuzdur” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Cemal Akın’dan teşekkür: 14 Mayıs’ta yaşanacak zaferin işareti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir