Fırıncıoğlu bazı projelerini açıkladı: Kim kopya çekecekse çeksin…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Ağdacı Mahallesi’ne yaptığı seçim çalışmasında vatandaşlara seslenen Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “Kim kopya çekecekse çeksin” dedi, seçim broşürlerinde yer alacak projelerinden bazılarını açıkladı.

“Çatmaca ve Özel İdare kavşağına battı çıktı, Yalı’da Balmar’ın karşısı ile Emekliler Evi bölgesinden Kaynarca’ya… Belediye arkasından Sıtmayanı’na yaya köprüsü. Otogar-Akçamescit-Muratbey’den geçecek çevre yolu, İnkumu’na tünel ve doğalgaz” sözü veren Fırıncıoğlu, şöyle dedi: Bunlar kafada kurmakla olmuyor. Belediyecilik önce yürek için, sonra sözünün sahibi adam için…

BARTINSTAR/SİYASET

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “halk buluşmaları” adı altında gerçekleştirdiği toplantı programında Ağdacı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan ve MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in de katıldığı programda Fırıncıoğlu, mahalle sakinlerinin ulaşım, temizlik ve su gibi sorunları dinleyerek, gelen talepleri ilgili birim amirlerine anında iletti.

bartinstar

DEVLET SIRRI GİBİ SAKLAMAYA GEREK YOK, YAPACAĞIMIZ ŞEYLER

Toplantı sırasında vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yapan Fırıncıoğlu, “Ben 9 aylık belediye başkanlığı süresi içinde, Cumhur İttifakı’nın belediye başkanı olmaktan çok mutlu oldum. Cumhur İttifakı’nın yapmayı düşündüğü projeler;

bartinstar

AKTIP’ın oraya bir battı çıktı. Özel İdare’nin oraya bir battı çıktı. BALMAR’ın karşısından Yalı’dan Kaynarca’ya yaya köprüsü. Emekli evinin oradan karşıya istimlak sorunu olmazsa bir yaya köprüsü. Belediyenin arkasından, Vefa Park’ın oradan Sıtmayanı’na bir yaya köprüsü. Yeni Devlet Hastanesi açılıyor. Oradan yolun karşısına köprü.

Terminalden Akçamescit, Akçemescit’ten Muratbey, Muratbey’den Akgöz üzerinden limana çevre yolu. İnkumu’na tünel ve doğalgaz. Bunlar şu anda bizim Cumhur İttifakı olarak tasarladığımız ve broşürlerimizde açıklayacağımız şeyler. Söyleyeceğimiz şeyleri devlet sırrı gibi saklamaya gerek yok. Kim kopya çekecekse çeksin. Ama bu kafada kurmayla olmuyor (Para lazım). Onun için belediyecilik önce yürek için, sonra sözünün sahibi adam için… Cenabı Allah bunu bize yazdı ve Bartın’a bir şeyler kazandırabilirsek ne mutlu bana, ne mutlu size.”

İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA HİZMET ÜRETİYORUZ

Başkan Fırıncıoğlu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Belediye olarak vatandaşlarımızın düşüncelerini son derece kıymetli buluyor ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın her alanda modern hizmetten yararlanması için var gücümüzle çalışıyoruz. Halk buluşlarında hemşerilerimiz ile bağlarımızı güçlendiriyoruz. Bu vesileyle mahalle sakinlerinin isteklerine yönelik çözüm odaklı hizmetimiz pekişiyor. Sorunları yerinde dileyerek, sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Bizlere sıcak ve samimi sohbetleriyle ağırladıkları için mahalle sakinlerine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

xxx

GÜRGENPINARI’NA İÇME VE KULLANMA SUYU HATTI

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Halk Buluşmaları kapsamında Gürgenpınarı Mahallesi’nde gerçekleştirdiği toplantıda vatandaşların su hattı sorunuyla ilgili taleplerine hemen karşılık verdi. Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Gürgenpınarı Mahallesi’nde 1.200 metre uzunluğundaki içme ve kullanma suyu hattını 110’luk PE borular döşenerek mahalledeki su sorunu ortadan kalkmış olacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Halk Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz toplantıda bize iletilen su hattı sorununu ortadan kaldırıyoruz. Şehrimizin her noktasına kaliteli ve kesintisiz içme suyumuzu ulaştırmak için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Çalışmanın tamamlanmasıyla mahalle sakinleri daha verimli ve sağlıklı içme suyuna kavuşacak” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fırıncıoğlu bazı projelerini açıkladı: Kim kopya çekecekse çeksin…
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir