İstanbul’dan izinsiz gelen bir kişi pusuda yakalandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın’a seyahat kısıtlamasına tabi iller başta olmak üzere tüm illerden karayolu haricinde girişleri önlemeye yönelik olarak; sınır hattında tarla, ağaçlık, tepelik alanlarda 24 saat esasına göre gözetleme ve kontrol faaliyeti başlatıldı.

Coronavirüs bulaşığına karşı mücadele kapsamında askeri birlikler tarafından başlatılan gizli pusu faaliyetlerde İstanbul’dan seyahat izin belgesiz olarak gelen bir kişi, dün arazi kesiminde saat 16.30 sıralarında yakalandı. Bartın Valiliği’nden yapılan bilgilendirmeye göre hakkındaki adli ve idari işlemlerin yapılan vatandaş, 14 günlük karantina süresini tamamlamak üzere öğrenci yurduna yerleştirildi.

VALİLİK İHBAR EDİLMESİNİ İSTEDİ

Diğer İllerden ve yurt dışından Bartın’a gelmek isteyen vatandaşlarımızın karantina süresini tamamladıktan sonra Bartın’daki ikametgahlarına gitmelerine izin verileceği, izin planlaması yapan vatandaşların bu durumu dikkate alarak hareket etmeleri istendi.

Valilik “Vatandaşlarımızı alınan tedbirlere uymaya, uymayanları ücretsiz 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak haber vermeye davet ediyoruz” çağrısı yaptı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbul’dan izinsiz gelen bir kişi pusuda yakalandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir