İstifa gerekçesini açıkladı: CHP’de hayal ettiğim…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen İl Genel Meclisi üyesi Nurdanur Metin, istifa gerekçesini açıkladı: “CHP içinde hayal ettiğim hizmetleri gerçekleştiremeyeceğimi gördüm. Hizmet siyaseti peşindeyim…

BARTINSTAR/SİYASET 11 Kas 2020

Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Nurdanur Metin, istifa nedenini ve AK Parti’ye geçme gerekçesini açıkladı. Metin şu açıklamayı yaptı:

BİR ANNE VE EV HANIMIYIM. SİYASETE GİRME AMACIM DA HİZMET

30 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimleri ile Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçildiğim Kurucaşile İl Genel Meclis Üyeliği görevimi, 20 aydır ilçeme hizmet edebilmek için büyük bir çaba ile sürdürmeye çalıştım. İl genel meclisi üyesi olarak seçildiğim bu süre içerisinde Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde çok istediğim o hizmetleri gerçekleştiremeyeceğimi de açıkça gördüm. O nedenle ilçeme ve köylerimize hayal ettiğim o hizmetleri yapabilmek amacıyla AK Parti’ye katılma kararı aldım. Almış olduğum bu kararımda en önemli etken, görev sürem içerisinde ilçeme hizmet edebilmektir. Ben bir anne ve ayrıca ev hanımıyım. Ben hizmet siyaseti peşindeyim. Siyasete girme amacım da, seçildiğim ilçeme hizmet edebilmek içindir. Almış olduğum bu kararı kamuoyuna saygıyla duyururum.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstifa gerekçesini açıkladı: CHP’de hayal ettiğim…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir