Kalaycı: Yılmaz Tunç’un yeni görevi Bartın için önemli kazanç

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

AK Parti Grup Başkanvekilliği görevine seçilen Yılmaz Tunç’a kalabalık bir heyetle “hayırlı olsun” ziyaretine giden Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Bu Bartın’ımız için de önemli bir kazanç” dedi.

BARTINSTAR/ANKARA

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın’dan kalabalık bir heyetle Ankara’da Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u ziyaret etti. Heyette İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, Kurucaşile İlçe Başkanı Mustafa Ergin, Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Eyüpustaoğlu, Uğur Yılmaz, Kadir Saraç, Bekir Karabacak, Atnen Aydoğan, Ayhan Özçelik, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Cengiz Yalçın, Fahrettin Özkaya, Dinçer Çavuşoğlu ve Halil Altınçubuk yer aldı. TBMM Adalet Komisyonu Başkanlığının ardından AK Parti Grup Başkanvekili olan Yılmaz Tunç’u yeni makamında ziyaret eden heyet. yeni görevin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

bartinstar

15 YILDIR MECLİS’TE ŞEHRİMİZİ TEMSİL EDİYOR

Ziyaretin ardından konuşan İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Milletvekilimiz Yılmaz Tunç, 15 yıldır mecliste kentimizi ve partimizi en iyi şekilde temsil ediyor. TBMM Adalet Komisyonundaki görevlerinin ardından Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle partimizin meclis Grup Başkanvekilliği görevine layık görüldüler. Bu Bartın’ımız içinde önemli bir kazançtır. Milletvekilimiz  Yılmaz Tunç’a görevinde başarılar diliyor, yeni görevinin başta kentimiz ve ülkemiz için olmak üzere bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

bartinstar
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kalaycı: Yılmaz Tunç’un yeni görevi Bartın için önemli kazanç
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir