Kumluca Jandarması 7 kişi hakkında tutanak tuttu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ulus’un Kumluca beldesinde Jandarma ekipleri, üçü 65 yaş üstü, 7 kişiye ceza tutanağı düzenledi.

Jandarma ekiplerinin 1 Mayıs’ta düzenlediği önleyici kolluk devriyesi esnasında D.U. ve İ.H.Y.’nin 65 yaş üstü sokağa çıkma kuralına aykırı hareket ettikleri gerekçesi ile 3150’şerden toplam 6 bin 300 lira ceza uygulandı. Aynı gün H.A., M.G., S.K., H.S., ve O.K.’ya da yapılan uyarılara rağmen sosyal mesafe kurallarına uymadıkları gerekçesiyle 392×5=1960 lira idari para cezası kesildi.

İKAMETİNDE KARANTİNAYA UYMAMA CEZASI!

En çarpıcı ceza haberi ise Kozcağız’ın karantina altındaki Bakraçboz köyünden geldi. V.A. adli şahsın ikametinde 1 Mayıs günü yapılan kontrolde, karantina kurallarına uymadığı tespit edilerek 3150 lira ceza kesildi.

KIZILLAR KÖYÜNDE 65 YAŞ CEZASI

2 Mayıs günü Kızıllar Köyü’nde yapılan jandarma devriyesinde ise H.U.’nun  65 yaş kuralına uymadığı tespit edilerek 3150 TL para cezası tutanağı tanzim edildi.

3 YENİ VAKANIN ÇIKTIĞI ÇİFTLİK’TE İZİNSİZ SEYEHAT TUTANAĞI

3 yeni vakanın tespit edildiği Zonguldak sınırındaki Çiftlik köyünde, 3 Mayıs günü yapılan denetimde üç kişinin “Seyehat izin belgesi almadan seyehat ettikleri” tespit edildi. G.D., A.D. ve F.D. isimli şahıslara 3150’şerden 9450 TL ceza uygulandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kumluca Jandarması 7 kişi hakkında tutanak tuttu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir