Meclis’te Bartın Belediyesinde zimmet sorusuna MHP’den yanıt var

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nun geçen hafta TBMM’de “İçişleri Bakanı Bartın Belediyesi’ndeki zimmet olayı için neden müfettiş göndermiyor” sorusuna MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül tarafından yanıt verildiği ortaya çıktı.

74MEDYA/SİYASET

CHP Milletvekili Bankoğlu’nun Bartın’la ilgili 5 konuyu TBMM’de dile getirdiğini geçen hafta dile getirmiştik. O sorulardan biri de Bartın Belediyesi’nde yürütülen zimmet soruşturmasına ilişkin “İçişleri Bakanlığı neden müfettiş göndermiyor?” şeklindeydi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ TARAFINDAN BİZE İLETİLDİ

O videonun devamı da geldi. MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Bankoğlu’nun sorusuna “İdari soruşturmanın valilik nezdinde yürütüldüğü bilgisi bize belediye başkanımız tarafından verilmiştir. Dolayısıyla İçişleri Bakanı’nın ‘müfettiş görevlendirmiyorum’ şeklinde bir kararının olmadığını siz de söylüyorsunuz. Sadece beklediğinizi ifade ediyorsunuz. E o zaman biz de bekliyoruz. İçişleri Bakanlığı tarafından bir değerlendirme yapmasını…” sözleriyle yanıt verdiği ortaya çıktı.

Bunun üzerine Aysu Bankoğlu “Benim sorum bakanlığaydı” dedi, bakın neler söyledi:

İŞTE O VİDEO:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Meclis’te Bartın Belediyesinde zimmet sorusuna MHP’den yanıt var

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir