Polis Eşleri Derneği’nin 66’ıncı il şubesi Bartın’da kuruldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Türkiye’de 65 ilde şubesi bulunan Polis Eşleri Derneği’nin sonuncusu, İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz’ın eşi Nilgün Korkmaz başkanlığında Bartın’da kuruldu.

BARTINSTAR/YAŞAM

Emniyet teşkilatı mensuplarının hanımları, Türkiye’nin 65 ilinde şubesi bulunan Polis Eşleri Derneği’ni kurmak için bir araya geldi.

Her rütbedeki emniyet teşkilatı mensuplarının hanımı ile emekli olan, yurt içi veya yurt dışı görevlerinin ifası sırasında şehit düşen, gazi veya malul teşkilat mensuplarının hanımları arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan dernek, kuruluş aşamasında en kalabalık derneklerden biri oldu.

bartinstar

Üstlendikleri sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken derneğin hedefi, toplumsal yaşamda kadınların eğitsel, sosyal ve kültürel sorunlarına ilişkin yol gösterici çalışmalar yapmak, çocuk ve gençlere eğitim desteği vermek, günün şartlarına göre kamu yararına her türlü yardım faaliyetlerinde bulunmak olarak sıralandı.

bartinstar

Polis Eşleri Derneğinin Bartın şubesi başkanlığına da İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz’ın eşi Nilgün Korkmaz seçildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Polis Eşleri Derneği’nin 66’ıncı il şubesi Bartın’da kuruldu
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir