Somaklı ailesinin nikahı, Bartın’ı buluşturdu! Alkışlar yükseldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın hafta sonu pek çok düğün ve nikaha ev sahipliği yaptı. Bartınspor eski yöneticilerinden Erhan Somaklı’nın oğlu Baran, Bensu Atilla ile dünya evine girdi. AK Parti Milletvekili Yusuf Aldatmaz ile eski CHP Milletvekili Rıza Yalçınkaya’nın şahitliğini yaptığı nikah caddede günün konusuydu. İş, cemiyet ve spor dünyasından Bartın’ın tanınmış yüzleri, nikah salonunu hınca hınç doldurdu. Nikah şahitleri, siyasetin de tarafları olunca, kurdukları her cümle salonda alkışla karşılık buldu.

BARTINSTAR/YAŞAM

Bartın hafta sonunu düğün, nikah ve aşure etkinlerine ayırdı. Bartın’ın her köşesinde yüzlerce etkinlik düzenlendi. Düğünler ve nikahlar, kalabalıkları buluşturdu. Kiminde davullar çaldı, kiminde keman ve flüt sesleriyle sokak resitalleri verildi. En dikkat çekici buluşmalardan biri, Bartın Belediyesi Sosyal Tesisleri’ndeydi. Şehrin tanınmış ailelerinden Fundan-Erhan Somaklı çiftinin oğlu Baran Somaklı, İlkay-Kerim Atilla çiftinin kızı Bensu Atilla ile bir ömür mutluluğa evet dedi.

Belediye Sosyal Tesisleri’ndeki nikaha katılım büyük oldu. İş, siyaset, spor ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri nikaha ilgi gösterdi. Hınca hınç dolan salonda nikah şahitleri de tanıdıktı. Bartın Milletvekili Yusuf Aldatmaz ile eski CHP Milletvekili Rıza Yalçınkaya nikaha şahitlik yaptı. Rıza Yalçınkaya’nın kürsüye daveti sırasında yükselen alkışlar, dikkat çekiciydi.

Salonda her kesimler davetliler vardı. Yerel seçime hazırlanan şehrin tüm renkleri, nikaha ilgi gösterdi, kendini hatırlattı. Nikahı, damadın babası Erhan Somaklı’nın çocukluk arkadaşı Yusuf Varnalı kıydı. Gelin ve damadın mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Nikah sonrası tesislerinde bahçesinde takı merasimi vardı. Uzun kuyruklar oluştu. Yazılımcı Baran Somaklı ile aynı sektörde mesai harcayan tasarımcı-yazılımcı Bensu Somaklı Atilla, çalışma hayatına İstanbul’da devam ediyor. Bartınstar, yeni çiftimize ömür boyu mutluluklar diler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Somaklı ailesinin nikahı, Bartın’ı buluşturdu! Alkışlar yükseldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir