Yılmaz Tunç’un ‘karabulut’ öfkesi dinmiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik’in “Yılmaz Tunç karabulut gibi şehrin üzerine çöktü” ifadelerine tepki dinmiyor. AK Parti’den peş peşe gelen açıklamalar ardından Yılmaz Tunç, “Yanıt vermek zaman kaybı aslında” dedi, Özçelik’i hedef aldı.

DHA Muhabiri Ayhan Acar’ın Amasra’dan gerçekleştirilen canlı yayın konuğu olan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, programın büyük bölümünü bu konuya ayırdı. MHP’li yöneticiyi “Cumhur İttifakı’nın ruhunu anlamamakla” eleştiren Yılmaz Tunç, “Karabulut” yakıştırmasına AK Parti döneminde yapılan yatırımlarla yanıt verdi. Üniversiteden barajlara, okullardan hastanelere, spor tesislerinden yollara tüm yatırımları tek tek hatırlatan Tunç, “Tüm bunları karabulut demekle karalayamazsınız. Boş konuşmayla değil. Özçelik’in çakılı tek çivisi var mı bu şehire?” diye sordu.

YUSUF BEY TABİ Kİ ÖNDE

Belediye-hükümet uyumu olmadığı için Bartın’a yatırımın geciktiği görüşünü tekrarlayan Yılmaz Tunç, MHP kanadından gelen tünel, kavşak, similasyon gibi eleştirilere de tek tek yanıt verdi. Ardından MHP il başkanını hedef aldı. “Ercüment Bey de belediye de çalışıyor. Korkmasın onu belediyeden atmayız” diyen Tunç, Ayhan Acar’a “Belediyede mi çalışıyor, bilgin var mı? Yoksa taşeron olarak belediyeden iş mi alıyor?” diye sordu, şöyle devam etti: “Ya işine sekte vurmayız. Önemli olan Bartın’a hizmet. Tabi anketlerde epey geriye düştüler. Cumhurbaşkanımız geldiğinde arada bir fark vardı. Şimdi bu fark Yusuf Bey lehine daha da açılıyor. Yusuf Bey tabi ki önde. Başından beri önde. Onların açıkladığı algı. Yüzde 60 olan adam bu kadar saldırır mı. Bu kadar telaşa kapılır mı.”

bartinstar

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yılmaz Tunç’un ‘karabulut’ öfkesi dinmiyor
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir