Adı “Asfalt Hüseyin”e çıktı, çalışmalar o bölgeye kaydı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Görev yaptığı 6 aylık süre içinde şehrin üst yapısına yaptığı dokunuşlar ve ana caddelere yaptırdığı sıcak asfalt çalışmaları ile dikkat çeken Başkan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Aladağ Mahallesi 531’inci caddeyi de sıcak asfaltla buluşturdu.

BARTINSTAR/ŞEHİR

13 yıldır görev yapan Cemal Akın’ın Haziran 2023 genel seçimleri öncesi milletvekili adaylığı için istifası ardından belediye meclisi kararı ile göreve başlayan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, sıcak asfalt çalışmaları halktan olumlu karşılık bulunca, uygulamayı genişletmeye karar verdi. Şadırvan, Hükümet Caddesi ve Hamam Sokak ardından Hendekyanı’nda sıcak asfalt çalışması yapan Bartın Belediyesi, bu kez Aladağ Mahallesi 531.Cadde’yi yeniledi. Vali Konağı bölgesinden başlayıp Bartın Emniyet Müdürlüğü önünden Kavallar Caddesi boyunca uzanan asfalt çalışması tamamlandı.

Üst yapı ve yol yenileme çalışmaları ardından Emniyet Müdürlüğü önünde yol çizgileri çizilmesi ve trafik işaret ve tabela montajı çalışması yapıldı.  Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, “Halkımıza daha iyi ulaşım imkânı sağlamak adına birçok noktada üstyapı yenileme çalışmaları gerçekleştirdik. Trafiğin yoğun olduğu Aladağ Mahallesi 531.Caddesi’nde yaya ve yol güvenliğini sağlamak amacıyla çalışma gerçekleştirdik. Yol çizgileri çizilmesi ve trafik işaret ve tabela montajı çalışması yaparak güvenli hale getirdiğimiz bu yolumuzu çok daha güzel bir görünüme de kavuşturduk. Çalışmalarımızı üstyapısını yenilediğimiz başka noktalarda da sürdüreceğiz” dedi.


Burası da Kırtepe Neşe Dursun Sokak. Kısa cadde yeniden düzenlendi. Asfalt çalışmaları şimdilerde Cumhuriyet Mahallesi sokaklarında devam ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adı “Asfalt Hüseyin”e çıktı, çalışmalar o bölgeye kaydı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir