AFAD vekaleti Çayır’a verildi, iki çalışana il dışı görevlendirme!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

12 yıllık il müdürü Nurhan Doğruöz’ün Zonguldak’ta görevlendirilmesi ardından iki çalışan için il dışı geçici görevlendirme yapıldı.  Yeni atanan il müdürü Ahmet Yıldız gelinceye kadar kuruma vekalet görevi Enver Çayır’a verildi.  

BARTINSTAR/GÜNDEM

AFAD il müdürlüğünde hareketli günler yaşanıyor. Kuruluşundan bu yana (2009) İl Müdürü olarak görev yapan Nurhan Doğruöz, geçen hafta görevden alınarak Zonguldak AFAD İl Müdürlüğü’ne araştırma görevlisi olarak atanmıştı. Kurumda bir muhasebe görevlisinin Karabük’e, bir mühenddisin ise Bolu iline geçici görevlendirildiği öğrenildi.

Bartın İl Müdürü olarak atanan Ahmet Yıldız görevine başlayıncaya kadar vekaleten görevlendirme yapıldı. Daha önce sivil savunma müdürlüğü,  basın, mahalli idareler ve şu anda da 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü olarak görev yapan Enver Çayır, yeni müdür gelinceye kadar il müdürü olarak görev yapacak.

bartinstar

AFAD Siirt İl Müdürü Ahmet Yıldız, İçişleri Bakanlığı tarafından 4 kez görevden alınmış, mahkeme kararıyla 5’inci kez geri dönünce adı “5’inci Ahmet”e çıkmıştı. Koltuğunda iki gün oturan Yıldız, bu kez Bartın’a il müdürü olarak atanmıştı. Yıldız’ın önümüzdeki günlerde göreve başlaması bekleniyor.

https://softsht.com/

bartinstar
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AFAD vekaleti Çayır’a verildi, iki çalışana il dışı görevlendirme!
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir