AK Partili Çiğdem Karaaslan’a Bartın’da ilginç sürpriz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

AK Parti’nin Bartın Kültür Merkezi’ndeki aday tanıtım toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, ilginç bir sürprizle karşılaştı. 7 yıl önce Bartın’a geldiğinde kendisini çiçeklerle karşılayıp fotoğraf çektiren Zülal Karabacak, 7 yıl sonra aynı fotoğrafı yeniden güncelledi. O gün Zülal 6 yaşındaydı, Çiğdem Karaaslan ise 45…

BARTINSTAR/YAŞAM

AK Parti’nin Bartın’daki ilçe ve belde belediye başkanları, Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle kamuoyuna ilan edildi. Genel Başkan Yardımcısı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bursa Milletvekili Emel Gözükara Durmaz ve Bölge Koordinatörü İsmail Tamer’in de katıldığı toplantıya, partinin il, ilçe ve belde teşkilatları yoğun katılım gösterdi.

Toplantı salonunda davullarla karşılanan heyeti salonda ilginç bir sürpriz bekliyordu. AK Partili İl Genel Meclisi üyesi Bekir Karabacak, 13 yaşındaki kızı Zülal ile salondaydı.

bartinstar

7 yıl önce dönemin Samsun Milletvekili olarak Bartın’ı ziyaret eden Çiğdem Karaaslan’ı o gün çiçekle karşılayan Karabacak ailesi, o günkü fotoğrafı gösterip güncelleme yaptı. 7 yıl önce Zülal 6 yaşında, Çiğdem Karaaslan ise 45 yaşındaydı.

Bugün 13 yaşına basan Zülal Karabacak, çiçeğini aldı, bir kez daha Kültür Merkezi’nin yolunu tuttu. Zülal ile Çiğdem Karaaslan’ın yıllar içindeki değişimini de gözler önüne seren fotoğraflar, günün en ilginç karesi olarak Bartınstar’ın dikkatinden kaçmadı.

bartinstar

İşte Bekir Karabacak ve kızı Zülal’in “7 yıl önce-7 yıl sonra” albümünden güne yansıyan kareler:

0
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK Partili Çiğdem Karaaslan’a Bartın’da ilginç sürpriz
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir