aldatmaz-hedefi-12den-vurdu

Aldatmaz hedefi 12’den vurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın’da düzenlenen Avcılar Bayramı derneği etkinliğine katılan AK Parti Milletvekili Yusuf Aldatmaz, bayram için kurulan poligonda atış yaptı. Başarı oranı, deneyimli avcıları bile şaşırttı. 

BARTINSTAR/ŞEHİR

Bartın Avcılar derneği tarafından ilk kez düzenlenen Avcı Bayramı etkinliği, Topalali mevkiinde kurulan poligonda kutlandı. Bartın Merkez Avcılar Dernek Başkanı Fatih Yatkın ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra ava meraklı vatandaşlar katıldı. Etkinliğin bir de konukları vardı. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, İl Başkan Yardımcısı Muzaffer Yelkenci ve Ramazan Taş’la birlikte katılan Aldatmaz, poligonda atış ta yaptı. Havaya fırlatılan trampı tam isabetle vuran Aldatmaz, poligona kurulan hedefi de 30 üzerinden 29 isabet oranıyla vurunca usta avcıları bile şaşırttı. İşte o anlar:

Aldatmaz, etkinlikte yaptığı konuşmada, avcılığın Bartın için önemli bir kültür olduğunu belirterek, avcıların doğanın korunmasında önemli bir rol oynadığını söyledi. Aldatmaz, “Avcılar, doğanın korunmasında önemli bir rol oynamaktadır. Avcılar, avlanırken sadece hayvanları değil, aynı zamanda bitkileri ve diğer canlıları da korumakla yükümlüdürler. Avcılar, doğanın korunmasına katkıda bulundukları için teşekkür ediyorum” dedi. Etkinlik, avcıların atışları ardından sona erdi.

Aldatmaz, yaz sıcaklarında neredeyse sahadaki tek siyasetçi. Bartın’da devam eden yatırımları takip eden, kent merkezi, ilçe ve beldelerdeki hemen tüm etkinliklere katılan Aldatmaz, Bartın’da 2024 yerel seçimlerine ilişkin hazırlıklara da başladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aldatmaz hedefi 12’den vurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir