BARFED’de 4 yıl sonra bayrak değişimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Genel Kurulu’nda 4 yıldır başkanlığı yürüten Zeynel Özsoy görevi devretti. Barfed kurucusu Mehmet Yılmaz, oy birliği ile yeni başkan seçildi.

BARTINSTAR/İSTANBUL

2020 yılında yapılması planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen genel kurul dün İstanbul’da gerçekleştirildi. 2017’den bu yana başkanlığı yürüten Zeynel Özsoy aday olmadı. Özsoy, bundan böyle Onursal Başkan olarak göreve devam edecek. 4 yıldır yönetimde yer alan iş insanı Mehmet Yılmaz, oy birliği ile yeni başkan seçildi.

Yeni Başkan Mehmet Yılmaz, dernekte bu güne kadar başkanlık yapmış merhum Hasan Basri Nalbant ve merhum Ahmet Yılmaz’ı rahmet ve minnetle andı, görevi devredenlere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Yeni yönetime de başarılar dileyen Mehmet Yılmaz, Bartın’a hizmet için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

Daha önce Kağıthane Belediyesi’nde başkan yardımcılığı görevinde bulunan Mehmet Yılmaz, 2018’de yapılan 27. Dönem Milletvekilliği seçiminde AK Parti’den Bartın milletvekilliği aday adayı olmuştu. Mehmet Yılmaz ve yeni yönetimine başarılar dileriz.

Bartın Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu asil liste:

Başkan: Mehmet Yılmaz
Birinci Başkanvekili: Sabri Avcı
İkinci Başkanvekili: İdris Kazguç
Genel Sekreter: Ramazan Yılmaz
Genel Sayman: Orhan Eren

Başkan Yardımcıları:
Bahriye Geredeli, Hülya Ekmekçi, Ersin Bozkurt, Aslan Artan, Şinasi Kaya, Ramazan Korkut, Yasin Kuloğlu, Tahir Başkan, İsmail Ünal, Raci Özdemir, Mustafa Yelkenci, Osman Kağıtçı, Ahmet Kerim Nalbant, Önder Kamış, Hasan Çetinkaya, Şefik Kalender, Nevzat Balta, Can Özsoy, Faik Yılmaz, Ali Yıldız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BARFED’de 4 yıl sonra bayrak değişimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir