Bartın’a Cumhurbaşkanı geliyor! Tarih belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Dernekler Federasyonu başkanlığına seçilen Sabri Avcı ve yönetiminde görev alan LOBIN International Başkanı Fahri Ustaoğlu, kısa sürede farkını hissettirdi.

Bu güne kadar dünyada yüzlerce uluslararası organizasyon ile adından söz ettiren Ustaoğlu, BARFED ile birlikte Bartın’da önemli bir kültür etkinliğine hazırlanıyor. 15 Ağustos’taki ‘Bartın’ın En’leri organizasyonuna KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar da katılacak.

BARTINSTAR/İSTANBUL

İstanbul’da yaşayan 130 bin Bartınlı’nın çatı örgütü Bartın Dernekler Federasyonu’nun (BARFED) yaklaşık 1 ay önce yapılan olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Sabri Avcı, “Dünyanın neresinde bir Bartınlı varsa ona ulaşmak, BARFED’i hissettirmek istediklerini” söylemişti.

Yeni yönetim, gerek organizasyon gücü gerekse kurumsal iletişim olarak güçlü görüntü veriyor.

Bu kapsamda, ulusal ve uluslararası pek çok organizasyona imza atan LOBIN International Başkanı ve BARFED Başkan Yardımcısı Fahri Ustaoğlu da, yeni başlangıca desteğini hissettirmeye başladı.

BARFED ve Türkiye’nin sayılı entelektüel birikimlerinden, Kumlucalı hemşehrimiz Fahri Ustaoğlu, Ağustos ayında Bartın’da renkli bir organizasyona hazırlanıyor.

Buna göre BARFED ve LOBİN İNTERNATIONAL ortak organizasyonu ile Bartın’da ödül töreni düzenlenecek. Bartın’ın yerel sanatçılarının yanı sıra tanınmış sanatçıların da yer alacağı müzik şöleni tertiplenecek. “Bartın’ın EN”leri konseptinde ödül verilecek. Yapılacak etkinlikte onur konuğu olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar katılacak. Tatar’ın 15 Ağustos tarihinde Bartın’da olması planlanıyor.

Yapılan organizasyon sayesinde Bartın’ın turistik yerlerinin, tarihi, kültürel değerlerinin tanıtımına yönelik ulusal basında farkındalık oluşacak.

Organizasyonun tanıtımı için yerel basının yanı sıra ulusal ve uluslararası mecralarda tanıtılması için ülkenin sayılı basın kuruluşları da organizasyona davet edildi.

BARFED Genel Başkanı Sabri Avcı, yaptığı açıklamada “Genel kurulumuzun hemen ardından yönetim kurulumuz ile toplantılarımızı yaparak görevlendirmeleri yaptık ekip çalışması ile projelerimizi masaya yatırdık. Dünyada, ülkemizde başarıyı yakalamış Uluslararası arenada müthiş işlere imza atan farklı meslek guruplarından iş insanları, sporcular doktorlar, akademisyenler, hemşerilerimiz var. Doğup büyüdüğümüz bağrından çıktığımız Bartın’ımıza gönülden bağlılığımız ve borcumuz var.

Bu hissiyat ve düşünceyi taşıyan memleketine ve memleket insanına karşı özlem duyan hemşerilerimizle kucaklaşmak, bir araya gelebilmek başarıyı ödüllendirmek için “En başarılı sporcumuz, sanatçımız, siyasetçimiz, iş insanı, doktor, avukat, mali müşavir, en başarılı serbest meslek mensubu insanlarımızı bu etkinlik sayesinde tanıtacak ve kucaklaşmayı sağlayacağız” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın’a Cumhurbaşkanı geliyor! Tarih belli oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir