Bartın’da sapık operasyonu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalıştığı otobüs firmasında Fransız bir kadına taciz edince işten atıldı. Bartın’da özellikle yalnız yaşayanların kabusu oldu. 72 yaşındaki bir kadına tecavüz etti. Hırsızlık, gizli kamera… 24 yıllık hayatına utançla anılacak 24 suç sığdırdı.

BAYRAM ÖNCESİ OPERASYON

Bartın’da bir süredir yalnız yaşayan kadınların kabusu olan sapık, sonunda yakayı ele verdi. Evlerin birinci katlarına camlardan girerek hırsızlık yapan, evde tek yaşayan kadınlara tecavüz eden, kadınların gizlice banyo görüntülerini çeken 24 yaşındaki T.Y. sonunda yakayı ele verdi. Artan üzerine polisin bir süredir aradığı şüpheli, Yalı mevkiinde yapılan operasyonla gözaltına alındı. 1994 Ulus doğumlu şüpheli, karakolda tüm suçlamaları kabul etti. İşte o suçlamalar:

*1-05.04.2017: Köyortası mahallesinde evden hırsızlık.

*2-28.05.2018: Çaydüzü mahallesinde özel hayatın gizliliğini ihlal.

*3-27.06.2018: Tuna mahallesinde evden hırsızlık, cinsel saldırı olayında 72 yaşındaki kadına tecavüz edilmesi ve parasının alınması.

* 4-12.07.2018: Karaköy mahallesi Zeybekler Sokakta hırsızlık.

*5-28.07.2018: Orduyeri mahallesinde cinsel saldırı.

*6-02.08.2017: Orduyeri mahallesinde konut dokunulmazlığını ihlal.

*7-02.08.2017: Orduyeri mahallesinde meydana gelen konut dokunulmazlığını ihlal.

*8-15.08.2018: Demirciler mahallesi Ali Gama Sokakta meydana konut dokunulmazlığını ihlal.

* 9-15.08.2018: Okulak mahallesi Irmak Sokakta meydana gelen özel hayatın gizliliğini ihlal.

* 10- 18.08.2018: Cumhuriyet mahallesi 48. Sokakta meydana gelen cinsel saldırı ve konut dokunulmazlığını ihlal.

ÇOCUK İSTİSMARI DA DOSYADA

Kamera görüntüleri ve mağdurların teşhit ettiği şüpheli, tüm olayları kendisinin yaptığını itiraf etti. Daha önce özel bir otobüs firmasında muavinlik yapan zanlı, yabancı bir kadına cinsel tacizde bulununca işten atıldı. Daha sonra içkili bir kemanda garsonluk yapmaya başlayan T.Y. burada da tutunamayınca hırsızlık yapmaya başladı. Pişman olduğunu söyleyen T.Y.’nin önceki yıllarda İstanbul, İzmir, Bursa ve Sakarya illerinde de cinsel taciz , cinsel saldırı , sarkıntılık ve küçük çocuğa cinsel istismar olayına karıştığı saptandı.

FRANSIZ KADINI TACİZ ETMİŞ

Bu yılın ocak ayında bir otobüs  firmasında çalışırken Fransız bir kadına da cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan zanlının yakalandıktan sonra suçlamaları kabul etmeyerek serbest bırakıldığı, ancak İstanbul, Sakarya, Bursa da da aynı şekilde cinsel tacizden gözaltına alındığı ortaya çıktı. Zanlı alınan ifadelerinde ‘yapmadım’ diyerek serbest kaldığı belirlendi. 6 ayrı mahkemede bu tür suçlardan açık dosyasının olduğu belirlenen zanlı Bartın polisine her şeyi itiraf etti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın’da sapık operasyonu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir