Bartın’da velilere de uzaktan eğitim verilecek

Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü, Covid-19’la mücadele kapsamında veli eğitime yönelik 15 kurs programı hazırlandığını duyurdu.

Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü, Covid-19’la mücadele kapsamında veli eğitime yönelik 15 kurs programı hazırlandığını duyurdu.

BARTINSTAR/EĞİTİM

Müdürlükten yapılan açıklamada “Covid-19 salgını nedeniyle uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin en büyük destekçisi velilerimize yönelik hazırlanan ‘Salgın Döneminde Veli Eğitim Programları’, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarına destek olmak için velilerimizi de sürece dahil ederek yeni normallerimizde eğitim gücümüzü artırmak hedeflenmektedir.”

HALK EĞİTİME BAŞVURU GEREKİYOR

“Hazırlanan kurs programlarıyla, pandemi döneminde velilerimizde yaşam boyu öğrenme bilinci oluşturma, bu bilinci geliştirme, zamanı iyi kullanma ve yönetme, hastalıklarla mücadele ve korunma, sağlıklı olmayı teşvik edecek ve sürdürecek şekilde bilgiye erişme, aile içindeki iletişimin şeklini ve yönünü belirleme konularında farkındalık oluşturmak amaçlanmıştır. Kurs programları halk eğitim merkezlerinde açılacak olup Pandemi Döneminde Veli Eğitim Programlarına başvurmak isteyen velilerin Halk Eğitim Merkezlerine başvurmaları gerekmektedir” dendi.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
2.429.605

VAKA

2.307.721

İYİLEŞME

25.073

ÖLÜM

121.884

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
99.655.985

VAKA

54.952.524

İYİLEŞME

2.137.931

ÖLÜM

44.703.461

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bartın Star | Yeni Bartın'ın Açılış Sayfası'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Bartın Star | Yeni Bartın'ın Açılış Sayfası'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.