Bartınspor Sportif Direktörü uyardı: Alt ligler ertelenmeli

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartınspor Sportif Direktörü Ali Güneş, kişisel sosyal medya hesabından liglerin 12 Haziran’da başlatılması kararının doğru olmadığını söyledi. “En azından alt ligler ertelenmeli” diyen Ali Hoca, “Hiçbir şampiyonluk kaybedilen bir candan değerli olmayacaktır” görüşlerini paylaştı.

74MEDYA/SPOR

“Tehlike kapımızda” başlıklı bir yazı yazan Ali Güneş, “Karar bizi sevindirse de yapılan onca fedakarlık boşa gidebilir” uyarısında bulundu. Kararın yeniden gözden geçirilmesini isteyen Ali Hoca’nın paylaşımı şöyle:

“Yıllardır profesyonel liglerde görev yapan bir teknik adam olarak Koronavirüs yüzünden aylardır zorunlu olarak konulan tedbirlere riayet ederek hem kendimizi hem çevremizdeki insanları olası tehlikelerden korumaya gayret ettik. Ülkemizdeki korona virüse karşı alınan önlemlerin etkilerini görmeye ve kademeli olarak normalleşmeye çalışılan bu günlerde Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı karar ile 12 Haziran tarihinde liglerin oynanacağını açıklaması bizleri sevindirse de lig devam ederken meydana gelebilecek olası vakalar sonrası yaptığımız o kadar fedakarlıkların boşa gittiğine tanık olmamak için hem kendi adıma hem de benim gibi düşünenler adına federasyonumuzun ligleri veya alt ligleri oynatma kararını bir kez daha gözden geçirmesini ve daha sonraki tarihlerde oynanmasını doğru bulduğumu ifade etmek istiyorum.
Özelliklede çok zor şartlarla ayakta duran ve yaşamaya çalışan alt liglerdeki takımların durumlarını göz önüne alarak alt liglerin ileri bir tarihte oynanması ayrıca federasyonumuzun aldığı sorumluluk riskini biraz daha hafifleteceği de büyük olasılıktır.

Çünkü hiç bir şampiyonluk veya başarı bu süreçte kaybedeceğimiz bir candan daha değerli olmayacaktır. Ali Güneş”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor Sportif Direktörü uyardı: Alt ligler ertelenmeli

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir