Bartınspor yönetiminde revizyon sinyalleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski belediye başkan yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Bartınspor yönetiminden istifa etti. Yerine Erhan Somaklı’nın getirildiği öğrenildi. Yönetimden iki ismin daha istifasını istediği belirtiliyor.

2018 kongresinde Enes Eser başkanlığında oluşturulan, iki ay sonra Eser’in istifasıyla yeniden şekillenen Bartınspor’da yönetim kurulundan istifa haberleri geliyor. Teyit edebildiğimiz ilk isim, eski belediye başkan yardımcısı Hüseyin Taner Çetin. Dün tesadüfen karşılaştığımız Çetin, “İstifa gerekçem ne sağlık sorunu ne de başka bir şey. Eskiden yönetimde başkan yardımcısı olarak rol alırdım. Şimdi böyle bir görevim ve gücüm yok. O yüzden bıraktım. Bunu da istifa dilekçeme yazdım” bilgisini verdi.

Bartınspor kulübünden bilgilendirme yapılmadığı için bilgiler kamuoyuna yansıyan söylentiler şeklinde. Ancak edindiğimiz bilgilere göre yönetimden iki istifa daha var. Birincisi, genel sekreterlik görevini yürüten Turgut Altınçubuk. Aynı zamanda ASKF başkanlığını da yürüten Altınçubuk’un yönetimden istifasını istediği belirtiliyor. İkinci isim ise ilk oluşturulan yönetimde tesis sorumlusu olarak yer alan Sabahattin Dağ. Onun da istifasını istediği belirtiliyor. Ancak resmi bir ayrılık henüz yok. Ayrılmak isteyenlerin yerine yedek listeden isimlerin alınmak istediği ancak onların da gönülsüz olduğu dillendirilen konular arasında.
Yönetimde Ferruh Yücel’in görevden alınması ardından yerine getirilen Sportif Direktör Orhan Ak’la da yolların kısa süre önce ayrıldığı öğrenildi.

Son kongre ardından halen görevde olan yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor:

Lütfi Bayrak, Fahrettin Fırıncıoğlu, Talha Gizli, Ahmet Bayrak, Turgut Altınçubuk, Mustafa Keleşoglu, Erdi Akpurcek, Murat Karaman, Oktay Özçelik, Necmi Eroğlu, Hilmi Özmen, Sabahattin Dağ, Emre Önder, Yıldıray Güngörür, Güngör Yavuzaslan.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor yönetiminde revizyon sinyalleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir