Bartınspor’da kayıp süreç gün yüzüne çıkacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kulüp başkanlığını neden bıraktı? Yaptığı transferler pahalı mıydı? Bu güne kadar neden sustu? Büyük bir heyecanla kulüp başkanı seçildikten yaklaşık 2 ay sonra görevinden ayrılan eski Başkan Enes Eser, yarın basın toplantısı düzenleyeceğini duyurdu.

Gidişi ardından kimisi “Yüzüstü bıraktı” dedi, kimileri “Yönetimden bazı isimler gönderdi” fısıltıları yaydı. Yaptığı transferlerden getirdiği Teknik Direktöre kadar pek çok konuda yapılan eleştirileri hep suskunlukla karşılayan Enes Eser, 2018 Nisan ve Mayıs aylarında neler yaşandığını anlatacağını duyurdu.

BU GÜNE KADAR BARTINSPOR’A ZARAR GELMESİN DİYE…

Sosyal medyasından bir açıklama yapan Eser, “Değerli Bartınspor camiası. Bilindiği gibi 2018 Mayıs ayında yapılan olağan kongrede Büyük Bartınspor delegelerinin teveccühü ile kulüp başkanlığına seçildim. Yaklaşık 2 ay süren görevim ardından kimi nedenlerden dolayı bir yol ayrımı yaşadık. O günden bu yana gerek şahsım gerekse yaptığımız çalışmalarla ilgili kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini gördük. Süreç içinde kıymetlimiz Bartınspor’a zarar gelmemesi adına hep sustuk. Birikmiş cevap haklarımızı kullanmak, bilgi eksikliğine dayanan kimi eleştirilere yanıt vermek adına 1 Mayıs Çarşamba günü, basınımızın kıymetli temsilcileri ile birlikte bir sohbet toplantısı düzenleme kararı aldık. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” duyurusu yaptı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor’da kayıp süreç gün yüzüne çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir