Bartınspor’un yeni başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 gün önce yapılan olağanüstü kongrede yeni yönetim kurulu için onay alınmıştı. Bugün görev dağılımı için bir araya gelen Bartınspor yönetiminde, iki yıldır önemli maddi destek sağlayan Fahrettin Fırıncıoğlu, otopark gelirleriyle ilgili Ahmet Bayrak’a hesap sorunca kıyamet koptu.

74MEDYA/SPOR

Bartınspor’da bir süredir yaşanan ekonomik sıkıntılar, olağanüstü kongre sonrası bugün öğleden sonra yapılan ilk yönetim toplantısında gün yüzüne çıktı. Görev dağılımı için yapılan toplantıda Başkan Ahmet Bayrak ile Fahrettin Fırıncıoğlu arasındaki tartışma çıktı. Fırıncıoğlu, otopark gelirleriyle ilgili Ahmet Bayrak’a hesap sorunca ortalık gerildi. 3 dakika süren sert tartışma ardından Ahmet Bayrak, gerginliğin yatıştırılması amacıyla bir yönetim kurulu üyesinin nezaretinde dışarı çıktı.

AHMET BAYRAK TOPLANTISI TERK ETTİ, KALANLAR BAŞKAN SEÇTİ
“DARBE” DİYEN DE VAR, “GÖREVDEN ALINDI” DİYEN DE…

Ancak bu sırada toplantı devam etti. Toplantıya katılan üyeler, Fahrettin Fırıncıoğlu’nu “Yeni Başkan” seçti. Oylamaya 21 kişilik asil yönetim listesinin yarısının katıldığı öğrenildi. Bartınspor yönetim kurulu üyeli Murat Karaman gelişmeyi doğruladı, ancak detay vermedi. Başkan Ahmet Bayrak’a yakınlığı ile bilinen gazetecinin gelişmeyi “Bartınspor Başkanı Bayrak’a darbe” diye yazması kafaları karıştırdı.

Darbe söylemine yanıt, toplantıya katılan yönetim kurulu üyesi Altan Işık’tan geldi. Işık, “Darbe değil. Ahmet Bayrak birkaç kez arandı. Ancak yönetimde görev almayacağını kendisi söyledi. Hatta görev dağılımının altına imza atacağını da söyledi” bilgisini paylaştı.

Bununla da bitmedi. Tüm bu gelişmeler olurken yönetim kurulu üyelerinden Yıldıray Güngörür, “Toplantılar devam ediyor, resmi açıklama yapacağız. Başkanımız Ahmet Bayrak ile ilgili alınan kararı gözden geçiriyoruz” paylaşımı yaptı.

Her iki kanattan resmi bir açıklama yok. Sonuç şu: Ahmet Bayrak istifa etmedi. Fahrettin Fırıncıoğlu ise oylama ile yeni başkan seçildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor’un yeni başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir