BARÜ’de iftar vakti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Üniversitesi (BARÜ) ile çeşitli kurum, kuruluş ve hayırseverlerin iş birliğinde düzenlenen “Geleneksel İftar Buluşmaları Etkinlikleri”nde binlerce öğrenci bir araya geldi.

BARTINSTAR/GÜNCEL

Bartın Üniversitesinin (BARÜ) geleneksel hale getirdiği iftar yemeği etkinliklerinde binlerce öğrenci Ramazan ayı boyunca oruçlarını açmak için aynı sofrada buluştu.

BARÜ ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Bir Çocuğun Duası İnsani Yardım Derneği, Wushu Kung Fu Federasyonu, Öztem Defne, ETİSAN Holding ile hayırseverler Uğur Pelenkoğlu ve Zübeyde Omurca iş birliğinde Kutlubey ve Ağdacı Yerleşkelerinde gerçekleştirilen iftar programlarına öğrenciler yoğun katılım gösterdi.

Programlarda ayrıca BARÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Zahmakıran ve Prof. Dr. Sevim Çelik ile birlikte çok sayıda akademik ve idari insan kaynağı da yer alarak öğrencilerle bir araya geldi.

İftar programlarında masaları gezerek öğrencilerle sohbet eden Rektör Uzun, BARÜ’nün en değerli bileşenin öğrenciler olduğunu ve gençlerle aynı sofrayı paylaşarak birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Rektör Uzun, Ramazan ayının ruhunu hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için iftar geleneğini sürdürdüklerini kaydederek organizasyonlara katkıda bulunan tem kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BARÜ’de iftar vakti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir