Başkan Fırıncıoğlu’ndan CHP adayı Yalçınkaya’ya sert sözler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı belediye başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, CHP adayı Rıza Yalçınkaya’yı hedef aldı. “Belediye başkanı olmak uğruna, boş laflarla Bartın halkının bir 5 senesini daha çalmasınlar” dedi.

Fırıncıoğlu, şöyle konuştu: “Diyorlar ki efsane geri döndü. Geri dönen falan bir şey yok. Bu millet seni iki dönem belediye başkanı, 3 dönem milletvekili yaptı. Daha yapamadığın şeyleri, ‘yapmak için geleceğim’ diyorsan sen buraya sen buraya jübile için geliyorsun…”

BARTINSTAR/SEÇİM2024

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li belediye başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, şehir merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  Yeni dönemde gerçekleştirmeyi planladığı 35 proje ile ilgili esnaf ve vatandaşlara bilgi veren Başkan Fırıncıoğlu’na AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

BARTIN’IN SORUNLARINI KÖKÜNDEN ÇÖZMEK İÇİN ADAY OLDUM

Esnaf ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Fırıncıoğlu, “Bugün esnaf ziyaretindeyiz. Dostlarımızla selamlaşıyoruz. İmkanlar el verdiği ölçüde, 31 Mart’a kadar görev sürem devam ettiğinden taleplerini dinliyorum. Yapabileceklerimi 31 Mart’a kadar yapacağım. Yapamadıklarımı da 31 Mart’tan sonra tekrar gözden geçireceğim. Tüm sorunları kökünden çözmek için aday oldum. Bu sorunların belediye imkanlarıyla çözülmesi mümkün değil. Ben Cumhur ittifakının adayıyım. Cumhur ittifakının gücüyle Bartın’da yapılamayanları yapmak için, sorunları tümden çözmek için aday oldum” dedi.

BELEDİYE İMKANLARIYLA YAPILACAĞINI SÖYLEYEN YANLIŞ SÖYLEMİYOR, MUTLAKA YALAN SÖYLÜYOR

Belediye imkanları ile yapılacakların belli bir yere kadar olduğunu vurgulayan Fırıncıoğlu, “Yaklaşık 10 aydır her ayın 8’inde gelen parayla memurun, ikramiyesini ve maaşını verdikten sonra kalan cüzi bir parayla 22 mahalleye hizmet etmeye çalışıyorum. Bartın’ın birlik ve beraberlik içerisinde en iyi hizmetlerin sunulması için Cumhur ittifakı ışığı gözüktü. İttifakının sunduğu ve hayata geçireceğimiz projeleri tek tek açıklıyorum. Bu projeleri belediye imkanları ile yapmak mümkün olmadığı gibi hayal bile edilemeyecek kadar büyük ve önemli projeler. Bunu belediye imkanları ile yapacağını söyleyen belediye başkanı, yanlış söylemiyor, mutlaka yalan söylüyordur. Bunu ben de bir belediye başkanı olarak, yapacağımı söylesem kesinlikle inanmayın. Devletin gücünü arkanıza almadan, imkanlarından faydalanmadan, 3 tane taşıt köprüsünü, 3 tane yaya köprüsünü, şehir içerisine giren TIR’ları, terminal bölgesinden Akçamescit’e, oradan Muratbey’e, buradan da Akgöz üzerinden limana yönlendirilmesi, Safranbolu’dan gelen TIR’ın aynı güzergahtan limana geçmesi, şehre giren araçların ve TIR’ların limana girmemesi sağlamak hiç kolay değil. Bir belediye başkanın, sadece belediyenin gücüyle yapılabileceği şeyler değil” diye konuştu.

BELEDİYE BAŞKANI OLMAK UĞRUNA BARTIN’IN 5 SENESİNİ ÇALMAYIN

Fırıncıoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Belediyenin gücüyle yapılamayacak projeleri vaat edenler insanları kandırmaya çalışıyor. Ben belediye başkanı adayı olmak için aday olmadım. Belediye başkanlığını bir  sene yapsanız da, 10 sene yapsanız da belediye başkanı diyorlar. Ben 31 Mart’ta herkese teşekkür edip, merdivenlerden aşağıya ineceğimi söyledim. Şartlar değişti. Cumhur İttifakı beni aday göstermekte karar kıldı. Destek veren herkese teşekkür ediyorum.  Yapılamayanları yapmak için geliyorum. İnsanlar zamanında bu sözlerle, bir 5 senesini kaybetti. Sonra bir 5 senesini daha kaybetti. Artık bundan sonra lütfen belediye başkanı olmak uğruna, boş laflarla Bartın halkının bir 5 senesini daha çalmasınlar. Diyorlar ki efsane geri döndü. Geri dönen falan bir şey yok. Yapamadıklarımı yapmak için geliyorum dedi. Bu millet seni 2 dönem belediye başkanı, 3 dönem milletvekili yaptı. Daha yapamadığın şeyleri, ‘yapmak için geleceğim’ diyorsan sen buraya sen buraya jübile yapmak için geliyorsun. 31 Mart’ta Bartın halkı sana jübileyi yaptıracak.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Fırıncıoğlu’ndan CHP adayı Yalçınkaya’ya sert sözler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir