Bundan böyle merkez ve köylerde ikaz etmeden…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Valisi Sinan Güner, Coronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında şehir merkezindeki kalabalığa dikkat çekti, en sert duyuruyu yaptı: Toplumun sağlığı, kişilerin bireysel tercihlerine feda edilmeyecektir.

74MEDYA/GÜNDEM/SAĞLIK

Valilik, sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj şöyle: Bugün güzel havanın da etkisiyle şehir merkezinde kalabalık fazlaydı. Bu durumunun devamı halinde, İlimizde ve ülkemizde coronavirüs mücadelesinde ulaşılan başarının tehlikeye gireceği açıktır. Bundan böyle, merkez ve köylerde kolluk kuvvetleri ile daha sert tedbir ve cezalara başvuracağımızı, toplulukları ikaz etmeden en yüksek oranda ceza uygulayacağımızı, gerekirse zor kullanarak topluluklara müdahale edeceğimizi, seyahat sınırlamaları getirileceğini ikazen duyuruyoruz.

TOPLUM SAĞLIĞI BİREYSEL TERCİHLERE FEDA EDİLMEYECEK

Toplumun sağlığı, kişilerin bireysel tercihlerine feda edilmeyecektir. İş yerlerinin tekrar açılması, insanların işlerine kavuşması, ölümlerin olmaması, insanların hastanelerde acı çekmemesi, en önemlisi kayramı huzur ve sağlıkla yaşayabilmek için alınan tedbirlere uyulması mutlaka gereklidir. Duyarlılığınızı bekler, saygılar sunarız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bundan böyle merkez ve köylerde ikaz etmeden…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir