CHP’li Özgür Özel, Bartın Belediyesi ve Vali’yi hedef aldı: Not ettik

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Cebinden çıkartıp masaya koyduğu not kağıdı dikkat çekti. Bartın Belediyesi’nde yaşanan zimmet vakasına atıf yapan Özgür Özel, giden valinin (Sinan Güner) tutumunu not ettiklerini belirterek “Günü gelince ihmalleri yüzünden hesaba çekilecek” dedi.

BARTINSTAR/SİYASET

CHP Bartın İl Başkanlığı, bugün önemli bir konuk ağırlıyor. CHP Grupbaşkanvekili, Manisa Milletvekili Özgür Özel, sabah saatlerinden itibaren Bartın’da temaslarda bulunuyor. İlk olarak Amasra Belediyesi’ni ziyaret eden Özgür Özel, daha sonra Bartın’a geçerek partisinin il başkanlığını ziyaret etti. Burada genel ve yerel konulara ilişkin açıklamalarda bulunan Özgür Özel, Bartın Valiliği’nde yaşanan değişime ilişkin de açıklamalar yaptı.

bartinstar

Özel’in cebinden çıkartıp masaya koyduğu not kağıdı dikkat çekti. O not kağıdına baktıktan sonra Bartın Valiliği’nde yaşanan değişime ilişkin açıklamalar yaptı.

BİR KADIN VALİ BARTIN İÇİN ŞANS OLUR DİYE ÜMİT EDERİZ

bartinstar

Yeni Bartın Valisi’nin bugün göreve başladığına dikkat çeken Özgür Özel, “Bir kadın vali Bartın için bir şans olur diye ümit ederiz. Kendisine de şunu söyleriz. Devletin valisinin, milletin valisinin başımızın üstünde yeri vardır. Ancak iktidarın valisi ve bir siyasi partinin il başkanı gibi davrananlara itirazımız var. Biz Bartın Valisi’nin bundan sonra başlatılacak yeni süreçte bir önceki gibi olmayacağını ümit etmek isteriz” dedi.

SOYLU ÜZERİNDE MHP İLE KURULMUŞ KONTAKLA BARTIN BELEDİYESİ…

Ardından sözü İçişleri Bakanı’na getiren Özel, “Örneğin Süleyman Soylu Cumhuriyet Halk Partili belediyelerde 300, 500 tane müfettişle sürekli itibar suikastı yapmak için bir çaba içindeyken ve somut verilere ulaşamadan daha top yekün belediyeyi suçlu ilan ederken Bartın Belediyesi’nde yaşananları sadece ve sadece Süleyman Soylu üzerinden MHP ile kurulmuş kontakla Bartın Belediyesi’nde yaşananlara bir kelime söylemeyen Süleyman Soylu’ya şunu söylüyorum: Belediye Bartın Belediyesi olunca içeri alınmış konulmuş suçlular varken yönetimle ilişkileri enine boyuna araştırılması ve çok ciddi şüpheler, kanıtlar varken belediye MHP’li olunca sus pus olanlar, belediye muhalefette olanlar henüz bir kanıt yokken bile günde 5 kez açıklama yapıyorlar. Bu konuya dikkat çekiyoruz. Giden Vali’nin bu konudaki ihmalci tutumunu da not ettiğimizi kendisine ifade etmek isteriz. Merkeze çekilmiştir. Ama günü gelince burada olan ihmalleri yüzünden hesaba da çekilecektir.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CHP’li Özgür Özel, Bartın Belediyesi ve Vali’yi hedef aldı: Not ettik
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir