DEVA komisyonu Bartın örgütü için temaslarda bulundu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali Babacan’ın liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nden 4 kişilik bir komisyon, Bartın örgütüyle ilgili temaslarda bulundu.

Gülenyüz Restoran’da basınla buluşma toplantısı düzenleyen komisyonda Deva Partisi Kurucu Üyesi ve Siyasi İşler Sorumlusu eski Çankırı Milletvekili İdris Şahin, Kadın Politikaları Başkanı Arzu Kılıçlar, kurucular kurulu üyesi Kadriye Esra Aygün ile Hasan Canpolat yer aldı. Kurul Üyeleri 13. bölge olan Tokat, Çorum, Amasya, Kastamonu, Bartın, Karabük, Zonguldak, Sinop, Rize’den sorumlu olduklarını belirttiler.

BARTIN’DAN DİJİTAL ORTAMDA ÇOK BAŞVURU VAR

Bartın’dan bugüne kadar dijital ortamda partiye 170 kişinin başvurduğunu söyleyen İdris Şahin, partilerini temsil edecek isimleri belirlemek üzere şehre geldiklerini söyledi. Gelecek hafta 6 kişiyi Ankara’ya davet edeceklerini, 3 kişiye Bartın örgütünü kurmak üzere görev vereceklerini anlatan İdris Şahin, bazı isimlerle Ramazan ayı içinde ön görüşme yaptıklarını aktardı.

Daha sonra Amasra’ya geçen komisyonun Ali Yıldırım ve birkaç kişiyle görüştüğü ve Ankara’ya davet edilecek isimlerin belirlendiği öğrenildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DEVA komisyonu Bartın örgütü için temaslarda bulundu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir