Fırıncıoğlu “10 ayda rekor kırdık” dedi, projelerini tanıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı belediye başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu, “10 aylık çalışmalarımızla üst yapıda rekora imza attık” dedi. Mahalle mahalle vatandaşlarla buluşan Fırıncıoğlu, vatandaşlara yeni dönem için planladığı projeleri tanıtıp destek istiyor.

BARTINSTAR/SEÇİM2024

31 Mart 2024 seçimleri yaklaştıkça kampanyalarını hızlandıran Bartın belediye başkan adayları, hazırladıkları projeleri herkese ulaştırmak için çaba harcıyor.

Cumhur İttifakı adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu da esnaf ve mahalle gezileri sırasında 10 aylık Belediye Başkanlığı dönemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunup projelerini tanıtıyor.

ADI “ASFALT HÜSEYİN” ÇIKMIŞTI: 132 BİN METREKARE ASFALT YOL YAPTIK

Başkan Fırıncıoğlu, Bülent Ecevit Bulvarı üzerindeki esnaf ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulundu. Fırıncıoğlu, “24 sene boyunca Belediye Meclis üyesi olarak bir fiil izledim. Bu sürecin sonunda da 22 Mart 2023 tarihinden bu yana Bartın Belediye Başkanlığı görevini sürdürüyorum. Allah bize bu görevi nasip etti. Biz de elhamdülillah bize inanan, bize güvenen, bizimle beraber yol yürüyen dostlarımızın başını bir gün olsun eğdirmeden çalışmalarımızı sürdürdük. Sürdürmeye de devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimsedik. Az zamanda çok işler yaptık. Yaşanabilir bir Bartın için proje üreterek, üstyapıda rekora imza attık. Fen İşleri Müdürlüğümüz 10 ayda toplam 47 bin 472 ton asfalt kullanarak, 132 bin 218 metrekare yol yaptı. 10 bin 735 metrekare asfalt yama işi ve 17 bin 779 metrekare de beton parke taş yapım işi gerçekleştirdik” dedi.

Fırıncıoğlu, mahalle ve sokak toplantılarında projelerle ilgili tanıtım videosunu izletip vatandaştan destek istiyor.

35 PROJEMİZLE ŞEHRİMİZE VİZYON KATACAĞIZ

Yeni dönemde Cumhur ittifakının gücüyle Bartın’da eser siyaseti yapacaklarını anlatan Fırıncıoğlu, “Adalet Bakanımız Yılmaz Tunç’un şu sözünü çok önemsiyorum. ‘Eser siyaseti yaptık’ söyleminden yola çıkarak, bizler de yeni dönemde sizlerin ve halkımızın desteğiyle teveccüh göstermeniz durumunda şehrimizin sorunları için önemli eserler ortaya koyacağız. Yeni dönemde bizler de genel başkanlarımızın, Adalet Bakanımızın ve milletvekilimizin destekleriyle ‘eser siyaseti’ yapacağız. Yeni dönemde Cumhur İttifakı olarak şehrimize kazandırmayı planladığımız 35 projemizle şehrimize vizyon katacağız. Tabii bu projeleri de birlikte başaracağız. Vizyon projeleri şehrimiz için el birliğiyle hayata geçireceğiz. İşte bu büyük projeleri hayata geçirebilmek için, şehrin büyük sorunlarını çözebilmek için güce ihtiyaç var. Cumhur İttifakı’nın gücüyle bu büyük projeleri uygulayacağız. Bartın’ımızın çözülmesi gereken büyük sorunlarını hükümetimizin desteğiyle aşacağız. Bana güvenin. Bu güveninizi boşa çıkarmayacağım” ifadelerini kullandı.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fırıncıoğlu “10 ayda rekor kırdık” dedi, projelerini tanıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir