Her an kapınızı çalabilir! Bartın Valisi Nurtaç Arslan hızlı başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Bartın Valisi Nurtaç Arslan’ın şehri tanıma temas ve ziyaretleri sürüyor. Kendisini ziyaret edenlere iade-i ziyarette bulunan Vali Hanım’ın 20:55’te GAMER’e yaptığı ziyaret fotoğraflara yansıdı.  Vali Arslan, ilk ilçe ziyaretini Ulus’a yaptı. Bir kaymakam, 3 belediye başkanı ve 15 daire amiri kendisini bekliyordu.

BARTINSTAR/ULUS

Göreve gelir gelmez kendini yoğun bir gündemin içinde bulan Bartın’ın ilk kadın valisi Nurtaç Arslan, görevine hızlı bir başlangıç yaptı. Bir yandan hoş geldin ziyaretlerini kabul eden Vali Arslan, diğer yandan kurumlara iade-i ziyarette bulunuyor, bir yandan da ilçe ve beldelere gidiyor. Bartın bürokrasisi yanında Kastamonu’dan, Sinop’tan gelen konukları ağırlayan Vali Arslan, ilk ilçe ziyaretini Ulus’a yaptı.


Vali Nurtaç Arslan’ı Ulus’ta bir kaymakam, 3 belediye başkanı, 15 daire amiri karşıladı.

bartinstar

Kaymakam Mehmet Sadık Kılıç, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ve Ulus’un 15 daire amiri tarafından karşılanan yeni Vali, ilçe protokolü ile tek tek tanıştı. Kaymakam Kılıç’tan ilçenin genel durumu ve tarihçesi ile yürütülen projeler kapsamında kısa bir brifing alan Nurtaç Arslan, ardından ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Arslan’ın özellikle kadınlarla samimi diyaloğu dikkat çekti.


Ulus bürokrasisi Vali Nurtaç Arslan’a tek tek kendini tanıttı. Kaymakam Sadık Kılıç Ulus’la ilgili brifing verdi.


Vali Arslan, önceki akşam saatlerinde GAMER ve 112 Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti. Akşam 21:00 sıralarında gerçekleşen ziyarette Çağrı Merkezi’nin dijital ekranında “Hoş geldiniz” yazısı dikkat çekti. GAMER Müdürü Yasin Güney, yaptığı sunumda Bartın’da yakın dönemde yaşanan önemli olaylarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Her an kapınızı çalabilir! Bartın Valisi Nurtaç Arslan hızlı başladı
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir