Kübra Dursun’dan Bartın İYİ Parti’de iddialı mesajlar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Batı Karadeniz bölge sorumlusu ve GİK üyesi Kübra Dursun, Bartın’da seçim startını verdi: “14 Mayıs’ta Bartın’da birinci parti çıkacağız. İnşallah 2 milletvekili çıkartmayı Allah nasip eder. Bu süreçte sıkılmadık tek bir el, girilmedik tek bir ev bırakmayacağız.”

BARTINSTAR/SİYASET

İYİ Parti genel merkezi tarafından Batı Karadeniz bölge sorumlusu olarak görevlendirilen Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Kübra Dursun, bölge illerine tanışma gezisi düzenledi. Karabük, Kastamonu ve Zonguldak’ı kapsayan gezisi sırasında dün İYİ Parti Bartın İl binasında basın açıklaması yapan Kübra Dursun iddialı mesajlar verdi.

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Merkez İlçe Başkanı İlker Aksoy, Kadın Kolları Başkanı Av. Ceyda Sargın,  Teşkilat Başkanı Birol Şenol ve kadın kolları üyeleri tarafından karşılanan Kübra Dursun, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimi hatırlatarak “Depremde hayatını kaybetmiş her bir vatandaşımızın sandıkta hakkını arayacağız. Bartın için de hakkımızı savunacağız. Bütün illerin adil bir şekilde sandıkta hakkının arayacağız. Ama her şeyden önce kadınların hakkını arıyor olacağız. Çünkü bu ülkede kadınların maalesef çok da bir söz hakkı yok. Ne iş hayatında, ne siyasette, ne de toplumun içerisinde” dedi.

ANNE ŞEFKATİ İLE TÜRKİYE’Yİ SARACAĞIZ

Meclis’te kadınları en güzel şekilde temsil edeceklerini belirten Kübra Dursun, “Bizim liderimiz Meral Akşener de bir kadın, bir anne. Anne şefkati ile kucaklayıcı bir şekilde tüm Türkiye’yi saracağız.  Önümüzdeki seçimde de Bartın’da da İYİ Parti’yi birinci parti yapıyor olacağız. İnşallan 2-0 yapmayı da Allah bize nasip eder. Ne kadar çok Meclis’te olursak söz hakkımız o kadar fazla alacak. Seçime çok az bir süre kaldığı için Bartın’da da sahalara iniyor olacağız. Burada kadınlar olarak evlere gideceğiz sıkılmadık tek bir el, dokunulmadık tek bir vatandaşımız, kadınımız gencimizi bırakmayacağız. İsteklerini tek tek not alacağız. Ne istiyorlarsa, ne yapılması gerekiyorsa İYİ Parti iktidarında bunları yerine getiriyor olacağız” diye konuştu.


Kübra Dursun, Karabük’ün Ovacık ilçesinin MHP’li eski Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un kızı. 2023 seçimlerinde İYİ Parti’den Karabük milletvekili adayı olması beklenen Kübra Dursun, Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu ile birlikte açıklamalarda bulundu.

BARTIN’DA İKTİDAR VE BELEDİYE HİZMETLERİNDEN MEMNUN DEĞİLİZ

İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu da seçim atmosferine girildiğini ifade ederek “Artık sahaya inmemizin vakti geldi. Bartın’da iktidarın ve belediyenin yapmış olduğu hizmetlerden Bartın halkı memnun değil. Biz artık bundan sonra İYİ Parti olarak bu görevi üstlenmek istiyoruz. Halkımızın da bize destek vereceğine inanıyorum. Parti teşkilatı olarak seçime hazırız. Arkadaşlarımızla beraber bu göreve hazırız. Bartın halkının yanımızda duracağına inanıyorum. Biz bu göreve talibiz ve birinci parti olarak Bartın’dan çıkacağız” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kübra Dursun’dan Bartın İYİ Parti’de iddialı mesajlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir