Kurucaşile mesajı: Bartın’ı bölgenin en kalkınmış ili yapacağız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Bartın milletvekili adayları, Cuma gününü Kurucaşile ilçesine ayırdı. Seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı, esnaf ziyaretinde bulundu. Yusuf Ziya Aldatmaz, “Projelerimizi hazırlıyoruz. Bartın’ı Batı Karadeniz’in en kalkınmış şehri haline getirmek için elimizden gelen her gayreti göstereceğiz” dedi.

BARTINSTAR/SİYASET

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, milletvekili adayları Yusuf Ziya Aldatmaz ve Turhan Kalaycı ile birlikte bugün Kurucaşile’deydi. İlk olarak AK Parti Kurucaşile seçim irtibat bürosunun açılışını yapan AK Parti heyeti, ardından, ardından esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek sohbet etti.

AK Parti Bartın Milletvekili adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, Kurucaşile temasları sırasında “Bartınımızı büyük projelerle ve dev yatırımlarla buluşturarak bölgesinde lider bir şehre dönüştüreceğiz” dedi. 14 Mayıs seçimlerinin Bartın’ın geleceğini şekillendirecek önemli bir seçim olduğunu belirten Aldatmaz, “AK Parti eser ve hizmet siyaseti anlayışı ile Bartın’da sayısız yatırıma imza attı. Bu durum bizlerin sorumluluğunu da artırıyor. Çıtayı düşürmeden, önce devam eden yatırımları tamamlayıp ardından yepyeni projelerle şehrimizi marka kent haline getireceğiz” mesajlarını verdi.

ALDATMAZ: 2023 SEÇİMLERİ İLE BARTIN’IN ÖNÜNDE BİR YOL AÇILACAK

Aldatmaz “Yeni yatırımlarımızın tamamı, insanımızın refahını esas alacak ve Bartın’ı bölgesinde lider bir kente dönüştürecek yatırımlardan oluşacak. Bartın, bölgesinde söz sahibi bir şehir olarak anılacak. Sanayi, turizm ve tarım öncelikli yatırımlarla gençlerimizin önü açılacak. Kadınlarımıza iş-istihdam alanında fırsatlar doğacak. 14 Mayıs 2023 seçimleri ile Bartın’ın önünde yeni bir yol açılacak. Bu yol Bartın’ın Türkiye Yüzyılı’nda sağlam adımlarla ilerleyeceği bir yol olacak” dedi.

KALAYCI: TÜRKİYE YÜZYILI’NI BARTIN’DAN BAŞLATIYORUZ

Bartın milletvekili adayı Turhan Kalaycı ise Kurucaşile’ye gelirken geçtikleri tünelleri hatırlatarak “Cumhurbaşkanımız dedi ki; ‘biz Bartın’da, Karabük’te, Zonguldak’ta Ferhat olduk…’ Türkiye’yi hayal edilemeyen hizmetlerle buluşturduk. Cumhurbaşkanımıza 2 milletvekili ile Bartınımızdan güçlü bir destek verecek miyiz?” diye sordu. Yıkım ittifakı olarak nitelendirdiği Millet İttifakının HDP ile olan ilişkisini hatırlatan Kalaycı, “Kılıçdaroğlu’na oy veriyorsanuz, Kandil’in vali atamasına onay veriyorsunuz demektir. 2023 seçimleri, Türkiye’nin, Kurucaşile’nin, mazlum coğrafyaların seçimi olacaktır. Kurucaşile’nin bu tercihi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum. Türkiye Yüzyılı’nı Bartın’dan başlatıyoruz” diye konuştu.


AK Parti adayları Yusuf Aldatmaz ve Turhan Kalaycı, pazar yeri ardından Kurucaşile esnafını tek tek ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kurucaşile mesajı: Bartın’ı bölgenin en kalkınmış ili yapacağız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir