Millet İttifakı, Abdipaşa’da karşılaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA ve Saadet Partisi il başkanları, CHP ilçe başkanı, İYİ Parti heyeti ve CHP eski Bartın milletvekili Rıza Yalçınkaya, Abdipaşa’da bir araya geldi, seçim çalışması yaptı. CHP milletvekili adayı Av. Ceyha Halıcıoğlu Sargın da heyetle Abdipaşa’da karşılaşınca ortaya bu fotoğraf çıktı.

BARTINSTAR/SİYASET

Seçime iki hafta kala tüm partiler sahada seçmenle buluşuyor. Millet İttifakı bileşenleri de önceki gün Abdipaşa’daydı. DEVA İl Başkanı Ali Yıldırım, Saadet Partisi İl Başkanı Mücahit Mekeç, CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım, İYİ Parti
Bartın Merkez İlçe Başkanı İlker Aksoy, Teşkilat Başkanı Birol Şenol ve Ulus İlçe Başkanı Yusuf Yıldırım ve eski Bartın eski CHP milletvekili Rıza Yalnıçkaya, bir araya geldi, vatandaşlarla buluştu. Bu sırada Ulus’a gitmekle olan CHP milletvekili adayı Av. Ceyda Halıcıoğlu Sargın, Abdipaşa’da heyeti görünce durdu, ayak üstü bir süre sohbet etti. Birlikte fotoğraf verildi, heyetler birbirine başarı diledi.
Ceyda Sargın, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Ulus ilçesine bağlı Ağaköy, Kadıköy ve Kozanlı’da köy kahvelerinde vatandaşlarla bir araya gelip sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Ceyda Sargın, “Halk olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Vatandaşımız canı ile cüzdanı arasında sıkışmış durumda. Esnafımız ve vatandaşımız faturalarını ödemekte zorlanıyor. Ülkemizi girdiği bu dar boğazdan en kısa sürede kurtaracağız.14 Mayıs’ta sizlerin desteğiyle hem Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçeceğiz hem de Millet İttifakı milletvekili adayları olarak 2 de 2 yaparak meclise gideceğiz. Halkın iktidarıyla ülkemiz rahat bir nefes alacak. Emeklimiz rahat bir nefes alacak. Bayramlarda emeklilerin hesabına asgari ücret tutarında ikramiye yatacak. İlk Kurban Bayramı’nda emeklilere Ramazan Bayramı’ndan kalan alacaklarıyla beraber 15 bin TL ikramiye vereceğiz. Asgari ücretin altında emekli maaşı kalmayacak. Orman köylümüz rahat bir nefes alacak. Kooperatifler aracılığıyla orman köyünde bulunan her haneye yakacak odunlar ücretsiz olarak sağlanacak. Bunun denetimini kooperatifler üstlenecek. Kendi köy sınırları içerisinde bulunan ormanların korunmasına yönelik takip işlemleri; yangın, kaçak, kaçak kesim ve bu gibi görevler kooperatifler eliyle yürütülecek. Bu maksatla yangın işçileri ve gerekli personel, orman köylüleri tarafından sağlanacak. Yani orman köylüleri bu görevi üstlenecek. Orman köylüsü ailesiyle birlikte huzur içinde kendi köyünde yaşayacak. Gelecek kaygısı yaşamayacak, geliri iyi olacak” mesajı verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Millet İttifakı, Abdipaşa’da karşılaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir