Sınav Kurs Bartın’dan bursluluk sınavı… Katılana bile indirim var

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

Sınav Kurs Bartın, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11’inci sınıflara yönelik bursluluk sınavı düzenliyor. 13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak sınavda başarılı olan öğrencilere yüzde 100’e kadar burs imkanı var. Başarı sırasına göre yüzde 90, yüzde 80 oranında fırsatlar sunulacak. Kurs yönetimi ayrıca önemli bir karar aldı. Sınava katılan tüm öğrencilere en az yüzde 5 indirim kararı aldı.

BARTINSTAR/EĞİTİM

Bartın’da alanında uzman kadrosuyla öğrencileri geleceğe hazırlayan Sınav Kurs Bartın, düzenleyeceği bursluluk sınavı ile büyük bir fırsat sunacak. 5,6,7,8,9,10 ve 11’inci sınıflara yönelik 13-14 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan sınavlarda öğrenciler elde ettikleri dereceye göre indirim fırsatı yakalayacak. Sınav Kurs tarafından ayrıca sınavlara katılan bütün öğrencilere yüzde 5 indirim fırsatı da sunulacak. Sınav Kurs Eğitim Koordinatörü Yasemin Çelik, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, öğrencilerin daha iyi ve kaliteli eğitim alabilmeleri için çıktıkları yolda, tüm imkanları öğrencilere ve velilere sunmaya devam ettiklerini kaydetti.

KİMSENİN KAYBETMEYECEĞİ SINAV

bartinstar

Eğitim kurumu olarak önceliklerinin daima gençleri geleceğe hazırlamak olduğunu kaydeden Çelik, dönem dönem hazırladıkları içeriklerle önemli fırsatları sunduklarını ifade etti. Gençlere güvendiklerini ve bilgilerinin karşılığını almalarını istediklerini aktaran Çelik, “Bu kapsamda 13-14 Ocak tarihlerinde öğrencilerimize yönelik bursluluk sınavı düzenleyeceğiz. Bu sınava katılan bütün gençlerimiz kazanacak. Öncelikle sınava girecek olan öğrencilerimiz, sadece sınava katıldıkları için bile kurumumuzdan yüzde 5 indirim fırsatına sahip olacak. Sınavda aldıkları başarı ortalamasına göre de bu indirim oranlarını yükselteceğiz. Velilerimizi ve öğrencilerimizi bu yüzden bu sınava mutlaka katılmalarını bekliyoruz. Bu sınavla öğrencilerimiz bilgilerini test etme fırsatı da bulacak. Bu yüzden sınavı gençlerimiz için oldukça önemsiyoruz” dedi.

DONANIMLI GENÇLER YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ

bartinstar

Çelik, kuruma başvuran öğrencilerin ve velilerin memnuniyetlerini üst seviyede tutmaya da özen gösterdiklerini belirterek, “Amacımız ülkemizin yarınlarının daha donanımlı ve daha eğitimli olmalarını kolaylaştırmak” diye konuştu. Bartın’da eğitim ve başarı kalitesinin artması için kendilerini sürekli güncellediklerini de ifade eden Çelik, “Kurum olarak önceliğimiz daima gençlerimizin geleceğe daha iyi hazırlanmalarını sağlamak. Bunun yanında yaptığımız kampanyalarla da velilerimizin çocuklarını geleceğe daha iyi şekilde hazırlamaları için önlemlerimizi almaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

SINAV KURS’UN 400’Ü AŞKIN ŞUBESİ VAR

33 yıllık dershane geçmişi ve 400’ü aşkın şubesi ile sınavlara hazırlığın önemli adreslerinden olan Sınav Eğitim Kurumları, Sınav Kurs Merkezleri ile Türkiye’nin her yerine eğitim kalitesini artırma yolunda güçlü bir yol kat etti. Kaliteden ödün verilmeyen Sınav Kurs Merkezlerinde, tüm sınav eğitim kurumları, uzman personeller tarafından hazırlanan aynı programı, aynı konuları işleyip, öğrencileri geleceğe hazırlıyor. Eğitimde daha fazlasını isteyenler ve üniversite giriş sınavlarında hedefini yüksek tutanların adresi konumu olan Sınav Kurs Merkezlerinde, LGS, YKS, AYT, TYT’ye tam anlamı ile hazırlayacak nitelikte programlar uygulanıyor. Dersleri Sınav Yayınlarının uzman kadrosu tarafından hazırlanan derslerde, kuruma özel olarak geliştirilen online ve basılı eğitim materyalleri üzerinden işlem yapılıyor.

SINIRSIZ SORU ÇÖZÜM OFİSLERİ

Sınav Kurs Merkezlerinde LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan her öğrencinin bir rehber öğretmeni ve bir de mentör öğretmeni bulunuyor. Mentör öğretmenler öğrencinin dersine en fazla giren öğretmen olarak seçiliyor. Mentör öğretmenler bağlı oldukları öğrencinin devam devamsızlık durumlarını, ödev takibini, ofis katılımlarını, sınavlardan aldıkları puanlarını, ders içi durumlarını takip ederek belirli aralıklarla öğrenci velileri ile iletişime geçiyor ve öğrenci durumu hakkında bilgi veriyor. Sınav Kurs Merkezlerinde öğrencilere önemli bir ayrıcalık da sunuluyor. Öğretmen ile bire bir gerçekleşen Sınırsız Soru Çözüm Ofislerinde öğrenciler matematikten fiziğe kadar istedikleri kadar soruyu öğretmenleri ile baş başa çözme imkanı buluyor. Sınav Kurs merkezlerindeki programa göre düzenlenen soru çözüm ofislerine, öğrenci velileri de öğrencilerinin katılım durumunu takip edebiliyor ve öğretmenine hangi soruyu sorduğunu  Myexamy Eğitim Portalı üzerinden görebiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sınav Kurs Bartın’dan bursluluk sınavı… Katılana bile indirim var
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir