Uluköy Kooperatifi’nde Talet Gaygay güven tazeledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020’de kurulan Uluköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin 3. Genel Kurulu yapıldı. Tek adayla gidilen seçimde 190 üyeli kooperatifin kurucu başkanı Talet Gaygay, yeniden başkanlığa seçildi.

BARTINSTAR/KUMLUCA

Bartın’ın Kumluca beldesinde faaliyet gösteren 10 orman kooperatifinden biri olan S.S. Uluköy Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, 3’üncü Genel Kurulu’nu dün gerçekleştirdi.

Uluköy Yeni Mahalle park alanı bahçesinde gerçekleşen genel kurula katılım yoğun oldu. 190 üyesi bulunan ve 2020 yılında kurulan kooperatifin genel kurulunda tek liste vardı. Kurucu Başkan Talet Gaygay, oybirliği ile yeni dönemde de başkanlığa getirildi.

Başkan Yardımcısı Veysel Altunsoy, Muhasip üye Atilla Kibar oldu. Denetlemede ise İsmail Yılmaz yer aldı.

KÖYÜMÜZÜ VE ORMAN KÖYLÜMÜZÜ KALKINDIRMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Başarılı geçen iki dönemin ardından Başkan Talet Gaygay’a mal ve demirbaş alımı konusunda güçlü borçlanma yetkisi verildi.

Genel Kurul’a çevre köylerden de çok sayıda misafir katılım sağladı. Kooperatif yönetimi, tüm konuklarına yemek ikramında bulundu.

Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Talet Gaygay, uzaktan yakından katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Gaygay, “2020 yılından bu yana sizlerin desteği ile yükselmeye devam ediyoruz. Bundan sonra da sizlerin verdiği yetkiyi yine boşa çıkarmayacağız. Köyümüzü ve kooperatifimizi büyütmek, orman köylümüzü kalkındırmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

588 ÜYELİ ZAFER KOOP İSE 1 HAZİRAN’DA GENEL KURUL YAPACAK

Kumluca bölgesinin en büyük kooperatifi Zafer Koop. ise 1 Haziran Cumartesi günü 54. kez Genel Kurula gidiyor. 588 üyeli kooperatif başkanlığı için iki isim yarışacak; Mustafa Güney ve Muhammet Özsoy. Çetin geçmesi beklenen yarış öncesi adayların seçim çalışması sürüyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Uluköy Kooperatifi’nde Talet Gaygay güven tazeledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir