ZONGULDAK BÖYLE EYLEM GÖRMEDİ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zonguldak Zonguldak olalı böyle eylem görmedi. Zonguldak Pusula gazetesinde yer alan haberi göre gazeteci Ali Rıza Tığ, AK Parti Milletvekili adayları sıralamasına giremeyen Hüseyin Özbakır ile uzun bir süredir kavgalıydı. Tığ, Hüseyin Özbakır ve Danışmanı Levent Çebi hakkında yazdığı haberler ve köşe yazıları yüzünden tehditlere maruz kalmıştı.

ERİK DALI EŞLİĞİNDE OYNADI

Sıkıntılı dönemler geçiren Gazeteci Tığ, “Hüseyin Özbakır milletvekili adayı gösterilmezse Madenci Anıtı’nda oynayacağım” diye ant içmişti. AK Parti’nin açıklanan milletvekili aday listesinde Özbakır yer almayınca Ali Rıza Tığ da akşam saatlerinde Madenci Anıtı’nda Erik Dalı müziğinde oynadı.

Aslen Trabzon Sürmene doğumlu olan Özbakır, 2006’da Başsavcı olarak atandığı Zonguldak’tan milletvekili olmak için 2015’te AK Parti’ye başvuruda bulunmuş ve seçilmişti. 68 yaşındaki Özbakır, 24 Haziran seçimlerinde aday listesinde yer bulamadı.

Zonguldak Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Rıza Tığ ise 25 yılı aşkın süredir Zonguldak’ın etkili gazetecileri arasında yer alıyor. Ali Rıza Tığ, Bartın Pusula Gazetesi’nin de kurucusu…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ZONGULDAK BÖYLE EYLEM GÖRMEDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir